Як легко намалювати автівку

Ви шукали доступний посібник з малювання про те, як легко намалювати автомобіль? Якщо так, то ця стаття саме те, що вам потрібне!

Ми довго вивчали всі прийоми малювання машин, і в цій статті постаралися зібрати все необхідне, щоб малюнок вашої машини був легким, але водночас реалістичним.

Крок 1

Спочатку ми збираємось зобразити корпус машини, який виглядає як довгий прямокутник. Далі зображаємо верхню частину кабіни як вигнуту лінію.

Крок 2

Щоб ваш проект був більше схожим на машину, ми додамо основні деталі. Фари можна намалювати будь-якої форми, а також контури вікон і дзеркал.

Крок 3

Автомобіль буде марним, якщо не зможе рухатися, вірно? А щоб машина могла рухатися, зобразимо шини. Зобразимо шини, які мають бути максимально круглими.

Крок 4

Машини найчастіше (якщо це не купе) мають чотири двері, по дві з кожного боку. І на четвертому кроці ми намалюємо ці двері. На цьому етапі зобразимо ще один елемент екстер’єру – колісні диски.

Крок 5

Ми знаходимося в середині статті про те, як легко намалювати автомобіль, що означає, що ми почнемо процес докладнішого зображення транспортного засобу. Обведіть передню частину з бампером та фарою.

Крок 6

Ті ж дії робимо олівцем з верхньою частиною салону машини. Обведіть дах автомобіля, бічні вікна та видимі частини лобового та заднього скла.

Крок 7

Задня частина машини повинна бути зроблена відповідно до передньої, щоб не було відчуття, що це деталі від двох різних автомобілів. З огляду на це намалюйте багажник і задній бампер із заднім ліхтарем.

Крок 8

Двері всіх автомобілів хоч і мають деякі відмінні риси, але в більшості випадків промальовані приблизно однаково. Враховуючи це, обведіть передню та задню двері, не забуваючи зобразити ручки.

Крок 9

Ми намалювали класичні обода зі спицями, але щоб ваш малюнок відрізнявся від нашого, ви можете зобразити обода іншого типу, з інших посібників з малювання категорії автомобілів нашого сайту.

Посібник з малювання про те, як легко намалювати машину, було розділено на 9 кроків, кожен із яких був максимально простим. По суті, це базова інструкція, за якою можна намалювати будь-яку машину. Інші наші статті побудовані на цій інструкції, тому що у будь-якому випадку всі автомобілі намальовані однаково.

Подивіться на картинку вище, там ми зібрали кілька прикладів автомобілів, які можна намалювати за допомогою цього посібника з малювання. Як ви розумієте, щоб ускладнити малюнок і зробити його більш реалістичним, можна додати деякі деталі та тіні.

А тепер хочемо дати художникам кілька корисних порад:

  • Щоб надати автомобілю більш спортивний вигляд, можна зробити його плоскішим і аеродинамічнішим, а також намалювати колеса більшого розміру.
  • Щоб ваша машина була більш розкішною та більш спортивною, намалюйте одні двері замість двох.
  • Як уже було сказано вище, використовуйте різні конструкції колісних дисків та бамперів, щоб змінити зовнішній вигляд автомобіля.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар