Як легко намалювати автомобіль Феррарі

Ми думаємо, що ви хочете навчитися малювати автомобілі Феррарі легко. Повірте, це нескладно, і в цьому уроці малювання ми покажемо вам як!

Ferrari (Феррарі) – італійська компанія, що випускає гоночні автомобілі та елітні спортивні моделі. Заснована в 1928 гонщиком Енцо Феррарі. Назва “Феррарі” з’явилася лише в 1946 році, оскільки спочатку автомобілі цієї легендарної компанії випускалися під маркою “Альфа-Ромео”.

Крок 1

Щоб спростити малюнок Ferrari олівцем, ви повинні спочатку створити обриси корпусу за допомогою геометричних фігур, на яких ми зобразимо деталі в наступних кроках.

Крок 2

Буквально кількома вигнутими лініями додайте фари на капот. Також використовуйте пару простих ліній, щоб додати шини та дзеркала.

Крок 3

Тут ми намалюємо деталі стильного бампера Ferrari. Має решітку радіатора та протитуманні фари.

Крок 4

На цьому етапі ми по черзі малюємо капот спорткара, його фари та логотип у центрі капота. Після цього переходьте до наступного кроку.

Крок 5

Це дуже короткий і простий крок, на якому ми намалюємо дах нашого крутого спортивного автомобіля, вікна та дзеркала.

Крок 6

Тепер зобразимо задню частину зі спойлером та бічну частину з дзеркалами, дверима та повітрозабірником. 

Крок 7

Тепер ми проектуємо шини Ferrari. Переконайтеся, що шини були такими ж гладкими, як на малюнку. Очистіть малюнок, видаливши зайві допоміжні лінії гумкою.

Крок 8

На восьмому етапі цієї інструкції ми розпочнемо зображення деталей колісних дисків. Зверніть увагу, що обідки мають форму зірки.

У спортивних моделях Ferrari часто використовуються ті ж дизайнерські знахідки, що і в гоночних автомобілях цієї компанії, що неодноразово перемагали в гонках Формули 1. При цьому в Ferrari завжди приділяли велику увагу дизайну автомобіля: скошені фари, незграбні лінії створюють відчуття потужності, покірної бажанням свого власника . Червоний колір кузова та знаменита емблема у вигляді чорного жеребця на жовтому фоні – знамениті атрибути марки Ferrari.

Італійська компанія відома своїми передовими розробками для спортивних гоночних автомобілів, багато з яких використовують у дорожніх суперкарах. Ferrari збирається вручну з використанням найкращих оздоблювальних матеріалів. Багато моделей випускалися обмеженими партіями, що робило їх недоступними навіть мільйонерам.

Це все! Вам не здається, що у нас є чудовий Ferrari? Зверніть увагу, що ви можете його розфарбувати. В принципі, Ferrari можна пофарбувати в будь-який колір, але нам подобається більше. Крім того, ви можете затемнити деякі частини автомобіля. Дякуємо всім, хто прочитав цей посібник з малювання, в якому наша команда навчила легко малювати Ferrari. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар