Як легко намалювати автомобіль-купе

Наш колектив художників дуже любить автомобілі-купе, і наші читачі теж люблять цей тип автомобілів. Багато разів наші читачі просили нас зробити підручник з автомобіля купе і урок про те, як легко намалювати автомобіль купе, ми вже виклали тут на сайті.

Крок 1

Спочатку ми малюємо контури нашого автомобіля-купе за допомогою довгого плоского прямокутника та фігури трапеції. Контури на цьому етапі мають бути зроблені дуже легкими лініями.

Крок 2

Тепер нам потрібно додати основні деталі до кузова нашого купе. Обведіть контуром фари, вікна, дзеркала та колеса. Цей крок також виконується дуже легкими лініями.

Крок 3

На цьому етапі нам потрібно бути уважнішими. Акуратно обведіть контури фари і довгого капота нашого купе. Оскільки ми малюємо машину збоку, бачимо лише одну фару, це значно полегшує наше завдання.

Крок 4

А тепер перейдемо на дах нашого купе. До речі, цей тип автомобілів відрізняється від інших досить низьким дахом, який ми маємо зобразити на цьому етапі. Отже, за допомогою темних ліній обережно обведіть верх машини.

Крок 5

Ще одна відмінна риса автомобілів купе – у них лише дві двері. На цьому кроці нам просто потрібно намалювати цю саму двері та контури боку тіла. Не забудьте намалювати поворотник, ручку та молдинг.

Крок 6

Цей крок уроку про те, як намалювати автомобіль купе буде досить простим. Тут нам потрібно буде намалювати багажник та задні ліхтарі. До речі, малюючи купе, не забувайте, що в нього повинна бути досить похила задня частина.

Крок 7

Тепер дуже обережними рухами рук витягніть колеса нашого купе. До речі, цей тип кузова часто комплектується досить великими колесами з низькопрофільними шинами.

Крок 8

Останній крок уроку про те, як легко намалювати автомобіль купе, буде присвячений тому, що ми малюватимемо диски. Щоб автомобіль вийшов агресивнішим і крутішим, намалюйте великі диски, як це зробили наші художники.

Це перший урок, який наші художники створили на ваші запити. Як бачите, ми дуже уважно ставимося до ваших побажань, тому напишіть нам які автомобілі ви хотіли б навчитися малювати.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, які викладені на нашому сайті, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар