Як легко намалювати коня для дітей

Бажаєте дізнатися про те, як покроково легко та просто намалювати коня для дітей? Це керівництво готове, і ми приступаємо до процесу малювання!

Крок 1

По-перше, ми намалюємо тулуб і голову у вигляді кількох округлих форм. Цим кроком ми відразу позначимо основні пропорції коня, а також правильно розташуємо його на аркуші паперу.

Крок 2

Тепер намалюємо контури ока та вуха нашого коня. Ми вибрали мультяшний стиль, тому око виглядає, як правильне коло. Зверніть увагу на невелику межу навколо вуха.

Крок 3

На цьому етапі ми продовжимо створювати дуже просту форму коня. Отже, тепер ми з’єднаємо голову та тулуб двома плавними короткими лініями. Ми також намалюємо невелику ніздрю та рот усередині контуру голови.

Крок 4

Як відомо, грива є у всіх коней. У нашому стиль мультфільму ми намалюємо невелику бахрому, яка виглядає як округла форма з декількома нерівними краями.

Крок 5

Тепер додайте другу округлу форму із нерівними краями. Він знаходиться між контурами вух та потилицею. Ця форма має бути більшою, ніж форма з першого кроку.

Крок 6

Малювати кінські ноги дуже складно, чи не так? Власне, так, тому ми вирішили зробити це завдання максимально простим. На цьому етапі ми намалюємо прямокутник та трикутник, які розташовані на передній частині тулуба.

Крок 7

Це ще один дуже простий крок. Тепер намалюємо задні ноги нашого коня. Це дуже схоже на останній крок, але тут можна побачити помітний вигин.

Крок 8

Тут ми додамо лише чотири лінії для позначення копит. Зверніть увагу на розмір копит та відстань від кожної лінії до краю стопи.

Крок 9

Малювання пишного хвоста – останній крок перед роботою з фарбами. Ви можете вибрати форму та розмір хвоста коня на свій смак.

Крок 10

Ми вирішили уникати тіней та складних відблисків. Для ідеально простого малюнка вам потрібно лише зафарбувати нашого коня і не забути про просте біле підсвічування в оці.

Якщо ця інструкція про те, як легко і просто намалювати кінь для дітей, була вам цікава, то перейдіть в категорію   «ТВАРИНИ» , щоб дізнатися, як намалювати ще не одну милу істоту.

Оцініть статтю
Додати коментар