Як легко намалювати кролика для дітей

Сьогодні ми матимемо невелику практику в малюванні звичайного кролика. Це буде один із найпростіших уроків малювання на моєму сайті. У цій інструкції я використовуватиму круглі форми різних форм і розмірів. Тож почнемо вчитися малювати кролика для дітей!

Крок 1

Намалюйте першу круглу форму. Ця фігура має бути зверху трохи плеската. Насправді вона дуже схожа на контур круглого свіжого хліба. Вона повинна розташовуватися у верхній правій частині листа.

Крок 2

Намалюйте ще одну круглу форму. Вона має розташовуватися по центру листа. Верхнє поле фігури має бути закругленим, а нижнє – більш плоским.

Крок 3

На цьому етапі ми малюємо риси обличчя кролика. Як бачите, око виглядає як маленьке коло, рот – це просто рисочка, а вуха мають форму двох циліндрів.

При бажанні можна намалювати кролика з вухами, що стирчать. У цьому випадку вам слід розташувати їх трохи ближче до краю чола.

Крок 4

У цьому посібнику з малювання дійсно багато округлих форм. За допомогою ще трьох закруглених фігур малюємо контури хвоста та лап.

Крок 5

Додати невелику кількість дрібних деталей. Звичайно, вони незначні лише на вигляд. Фактично дрібні деталі формують велику картину. Отже, на цьому етапі ми малюємо вушні раковини та трохи коригуємо форму голови.

Крок 6

На цьому етапі ми не малюватимемо нових деталей. Стираємо зайві допоміжні лінії та робимо остаточні контури більш контрастними.

Крок 7

Вирішив вибрати для цього кролика звичайний коричневий колір. За бажання можна додати фактуру у вигляді вовни. Але це справді ускладнює наш урок малювання.

Сподіваюся, ця інструкція, як намалювати кролика для дітей, далася дійсно легко. Якщо ви хочете навчитися малювати інших тварин, перейдіть в категорію    «ТВАРИНИ» , щоб навчитися зображати інших тварин, наприклад, курку або корову.

Оцініть статтю
Додати коментар