Як легко намалювати Lamborghini

Наш найулюбленіший суперкар – це Lamborghini, і ми хочемо зробити багато різних посібників з малювання цього швидкого та запеклого суперкара на нашому сайті. В одному з попередніх посібників наша команда поетапно показала процес створення ескізу легендарного Lamborghini Countach, а тут наша команда розповість, як легко намалювати Lamborghini для початківців поетапно.

Крок 1

Почнемо посібник з малювання Lamborghini для початківців з кузова автомобіля, обвівши його дуже легкими та грубими лініями.

Крок 2

Тепер ми малюємо невід’ємні деталі, такі як фари, грати радіатора, дзеркала та колеса. Якщо ваш малюнок схожий на те, що зображено нижче, переходьте до третього кроку.

Крок 3

Тепер темними та плавними лініями оформляють передню частину Lambo, її капот та фари. Зверніть увагу, що лінії на цій гарній машині дуже прямі та незграбні.

Крок 4

Тепер намалюйте дуже плоский дах, плоскі та вузькі вікна та дзеркала заднього виду. Лінії мають бути чіткими та темними. Не забудьте намалювати лінії у кутах вікон Lamborghini Countach.

Крок 5

Намалюйте кутові двері (тільки по одній на цій стороні тіла), низ та задню частину Lamborghini. Також видаліть із автомобіля всі непотрібні допоміжні лінії. Порівняйте свій малюнок із нашим, якщо ви все зробили правильно, переходьте до шостого кроку.

Крок 6

І на останньому шостому кроці цього керівництва ми збираємось намалювати величезні шини та круті диски Lamborghini. З цього погляду вони мають виглядати як овали, тому постарайтеся зробити ці овали максимально гладкими.

Сьогодні ми показали вам, як легко намалювати Lamborghini. Це одна із статей для новачків і в майбутньому ми плануємо створити величезну кількість простих уроків, які створені для всіх (початківців та професійних художників), які хочуть знати, як проектувати автомобілі.

Щомісяця у нас з’являється безліч простих і складних уроків, на яких ми вчимо створювати як класичні та відомі, так і найцікавіші та незвичайні автомобілі. На додаток до цього ми навчимо вас конструювати різні деталі автомобіля, такі як сидіння, кермо або диски. Найголовніше – відвідуйте частіше наш сайт і вчіться малювати, як справжні автодизайнери.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар