Як легко намалювати пікап

Нам дуже подобається малювати складні автомобілі та робити їх дуже об’ємними та реалістичними, але іноді ми створюємо простіші інструкції, наприклад, ця інструкція про те, як легко намалювати пікап.

Насправді, головна відмінність нашого складного гіда від простих – наявність чи відсутність тіней. Справа в тому, що нанесення правильних тіней сильно змінює сприйняття простору на малюнку, але водночас дуже ускладнює процес малювання.

У цій інструкції, як легко намалювати вантажівку, ми вирішили не використовувати тіні та використати більш спрощений метод малювання. Але якщо ви хочете ускладнити малюнок, ви, звичайно, можете спробувати додати тіні або кольори після завершення всіх етапів.

Крок 1

Щоб намалювати вантажівку, потрібно почати із найпростішого. Використовуйте світлі лінії, щоб зобразити контури вантажівки. Легким дотиком олівця до паперу зобразіть основні деталі та їх розташування на аркуші.

Крок 2

Спереду та ззаду намалюйте арки трапецієподібної форми. Над арками намалюйте межі. На цьому етапі зобразіть передній і задній бампери. Кайма передньої арки зливається із переднім бампером.

Крок 3

Проведіть вертикальну лінію, що відокремлює кабіну від вантажного простору. У передній частині зобразіть віконну раму. На цьому етапі підкоригуйте обриси переднього бампера парою чітких штрихів.

Крок 4

Намалюйте центральну стійку у середній частині віконної рами. Далі намалюйте передні та задні двері. Зверніть увагу, що єдина пряма лінія у дверях – це нижня горизонтальна лінія.

Крок 5

У передньому куті віконної рами зобразіть витягнуте вертикалі дзеркало заднього виду. Потім намалюйте кутові дверні ручки та декоративну лінію трохи вище за нижню горизонтальну лінію дверей.

Крок 6

Тепер зітріть усі непотрібні допоміжні лінії та намалюйте колеса. Вони мають бути ідеально круглими, як і обідки у них. Скористайтеся дзеркалом, щоб перевірити рівність та пропорційність.

Крок 7

Намалюйте коло у центрі кожного обода. Потім намалюйте серію менших кружочків навколо цих кіл. Відстань між цими маленькими кружечками має бути однаковою.

Крок 8

Перевірте правильність креслення вашого пікапа, порівнявши його з прикладом. Якщо ви припустилися помилки, просто поверніться до етапу, на якому була допущена помилка, і повторіть етап знову.

Якщо все зроблено правильно, і ваш малюнок пікапа схожий на наш, то спробуйте його ускладнити, як ми говорили на початку статті, тобто додати тіні або кольору. В нашій інструкції, як намалювати 3D автомобіль, ми розповіли вам, як правильно малювати тіні.

Якщо ви впоралися з цією інструкцією, то настав час навчитися малювати щось нове. Для цього перейдіть до нашої категорії уроків з малювання автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар