Як легко намалювати вантажівку-монстр

Деякі з найбільш вражаючих автомобілів – вантажівки-монстри. І в цій інструкції з малювання ми хочемо показати вам, як легко намалювати вантажівку-монстр.

Монстр-траки насправді – це просто модифіковані прості вантажівки. Щоб вони виглядали так ефектно, їх власники посилили кузов, змінили підвіску та замінили прості колеса на непропорційно великі. Через такі операції звичайнісінька вантажівка перетворюється на щось на зразок збільшеної дитячої машини.

Раніше ми показували, як намалювати вантажівку-монстр, але це керівництво було важким для багатьох, тому в цій спрощеній інструкції ми покажемо, як легко намалювати вантажівку-монстр.

Крок 1

Отже, насамперед намалюйте контури вантажівки-монстра. Як бачите, вже на цьому етапі чітко простежується розташування кабіни та вантажної частини автомобіля.

Крок 2

Тепер зобразіть непропорційно великі колісні арки спереду і ззаду автомобіля. Потім використовуйте довгу вигнуту лінію, щоб намалювати капот. На цьому етапі зобразіть фару і задній ліхтар.

Крок 3

Тепер використовуйте плавну вигнуту лінію, щоб намалювати передню частину кабіни. Потім плавними лініями зобразіть віконну раму та вертикальні лінії у її контурах.

Крок 4

Тепер за допомогою декількох простих ліній намалюйте двері та ручку. На цьому етапі намалюйте елементи підвіски, використовуючи прості вертикальні лінії.

Крок 5

Дуже акуратно зобразіть величезні колеса – головну гордість монстр-траків. Намалюйте обода всередині коліс, які повинні бути такими ідеально круглими, як і колеса.

Крок 6

Тепер намалюйте елементи підвіски, що з’єднують колеса на самому низу. Щоб спробувати малювання прямих ліній, ви можете спробувати малювати все без використання лінійки.

Крок 7

Тепер візьміть гумку і позбавтеся всіх допоміжних ліній малюнка. Ви можете затемнити важливі для малюнку лінії, щоб малюнок вантажівки-монстра виглядав чіткішим і тривимірним.

Крок 8

Використовуючи прямі та чіткі лінії, намалюйте решту підвіски, як показано у прикладі від наших художників.

Крок 9

У центрі обідків намалюйте кружечки. Потім обведіть ці кола меншими кілами. Не забувайте, що ви можете перевірити пропорційність картинки, подивившись на неї у дзеркало.

Крок 10

Спробуйте покращити малюнок своєї вантажівки-монстра, додавши до неї тіні чи кольору. Це зробить ваш малюнок більш об’ємним та виразним.

Крім того, ви можете зобразити людей всередині та навколо цієї машини, а також інші вантажівки-монстри на задньому плані. Це пожвавить ваш малюнок і зробить його ще цікавішим.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар