Як намалювати 3D автомобіль

На нашому сайті вже існує величезна кількість різних уроків малювання реалістичних автомобілів, а тепер ми покажемо вам, як намалювати 3D автомобіль. Насправді реалістичність та обсяг автомобіля досягаються насамперед за допомогою тіней. Чим реалістичнішими будуть тіні, тим більше тривимірно виглядатиме ваша машина.

Крім тіней дуже важливо зробити контури максимально реалістичними. Тобто машина має бути максимально схожа за формою та деталями на справжню машину. Це також додасть реалістичності та об’ємності малюнку автомобіля.

Отже, якщо ви готові, прокрутіть сторінку вниз, щоб розпочати інструкцію, як намалювати 3d автомобіль.

Крок 1

Отже, щоб намалювати 3d автомобіль вам потрібно почати з найпростіших контурів. Використовуйте грубі лінії, щоб зобразити контури автомобіля. На цьому етапі також вказуємо розміри та розташування ескізу на аркуші паперу.

Крок 2

Тепер зобразіть колісні арки спереду та позаду вашого автомобіля. Арки повинні бути максимально круглими та рівними. На цьому етапі зобразіть лінію вікон вгорі.

Крок 3

Тепер акуратно скоригуйте обриси переднього та заднього бамперів, зробивши лінії плавними та красивими. Таку саму операцію потрібно зробити з дахом. На цьому етапі зобразіть переднє і заднє скло.

Крок 4

Спереду та ззаду зобразіть фари та задні ліхтарі. Зобразіть повітрозабірник під фарою. При малюванні радимо іноді відходити від ескізу, щоб краще бачити всі недоліки.

Крок 5

У центральній частині віконної рами намалюйте стовп. Збоку, під віконною рамою, зобразіть передні та задні двері. Проведіть горизонтальну лінію під дверима, що з’єднує задню та передню арки.

Крок 6

Зобразіть дзеркало заднього виду у передньому куті віконної рами. На цьому етапі зобразіть ручки. Задня ручка повинна бути трохи вище за передню ручку.

Крок 7

Видаліть допоміжні лінії та намалюйте передні та задні колеса. Зобразіть контури внутрішньої поверхні цих покришок. Обода повинні бути ідеально круглими та повторювати контури шин, які також повинні бути ідеально круглими.

Крок 8

Тепер зобразимо колісні диски. Намалюйте центральну круглу частину коліс. Потім намалюйте лінії спиць, що йдуть від центру до країв ободів.

Крок 9

Завершіть малювання ободів, додавши решту спиць. Перевірте пропорційність і правильність ліній, якщо виявите помилку, виправте її, щоб розпочати додавання тіней до готового малюнка.

Крок 10

Починайте малювати тіні з темних місць. Спочатку намалюйте тіні на внутрішній поверхні арок. Потім додайте тіні до дзеркала заднього виду, ручок та бамперів. Намалюйте відблиски на скляних поверхнях.

Крок 11

Продовжуйте додавати тіні. Намалюйте світліші тіні та півтони по всій поверхні кузова автомобіля. На цьому етапі затемніть необхідні місця, додавши другий або третій шар тіней.

Крок 12

Тепер порівняйте свій 3D малюнок автомобіля з малюнком наших художників. Знайдіть помилки, якщо вони є, та виправте їх.

Крім того, можна додати тінь під машину. Це допоможе приземлити автомобіль і позбавитися ефекту підвішування автомобіля в повітрі. Крім цього, ви можете додати трохи кольору до малюнку автомобіля. Це, у свою чергу, оживить малюнок автомобіля і надасть йому ще більшого обсягу.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар