Як намалювати американську поліцейську машину Ford Crown Victoria

У цьому уроці малювання з десяти етапів наша команда хоче показати вам, як намалювати поліцейську машину, яка використовується в США і яка відома по багатьом кінофільмами.

Незважаючи на свій особливий статус, зовні цей автомобіль мало чим відрізняється від інших автомобілів. Насамперед, ми можемо відрізнити поліцейську машину від будь-якої іншої машини за наявністю мигалок. Друга ознака поліцейської машини – характерний напис на кузові. Крім того, на поліцейських машинах часто можна зустріти додаткові ліхтарі, дуги або інші допоміжні пристрої.

Але якщо це не враховувати, то поліцейська машина малюється майже так само, як будь-яка інша машина. Але щоб люди точно розуміли, що ви намалювали поліцейську машину, ми хочемо побудувати посібник з малювання на прикладі Ford Crown Victoria – найпопулярнішого автомобіля у поліції США останніх років.

Крок 1

Отже, щоб намалювати поліцейську машину та уникнути помилок, почнемо із найпростішого. Насамперед зобразіть контури поліцейської машини легкими довгими лініями.

Крок 2

Тепер намалюйте передній та задній бампери. Вони досить сильно виступають за краї тіла. Далі намалюйте передню та задню арки у вигляді простих півкол.

Крок 3

Використовуйте чіткі та чисті лінії, щоб скоригувати контури капота. Далі намалюйте видиму частину передніх та задніх ліхтарів. На цьому етапі зобразіть видиму частину переднього і заднього вікон.

Крок 4

Намалюйте раму для бічних вікон між переднім і заднім вікнами. Використовуючи пару простих ліній, зобразіть центральну колону, розташовану всередині віконної рами.

Крок 5

Тепер намалюйте двері. Зверніть увагу, що передні двері повинні бути трохи довшими за задні, а задні двері повинні бути вигнутими, щоб відповідати формі арки заднього колеса.

Крок 6

У передньому куті віконної рами намалюйте дзеркало заднього виду. Поруч зобразіть додаткову лампу, яка служить для того, щоб поліцейський краще бачив, що відбувається в темряві.

Крок 7

На даху над центральною стійкою зобразіть мигалки, а точніше бічну поверхню цієї деталі. Потім намалюйте характерні ручки та розділову лінію вікна ззаду.

Крок 8

Позбавтеся всіх допоміжних будівельних ліній, тому що вони більше не потрібні. Намалюйте колеса, які мають бути ідеально круглими. Потім намалюйте всередині них однакові круглі обідки.

Крок 9

У центрі обідків намалюйте кружечки. Потім намалюйте навколо них менші кола. Відстань між цими колами має бути такою самою, як і розміри кіл.

Крок 10

Додайте тіні, щоб малюнок вашої поліцейської машини став більш об’ємним та переконливим. Почніть з темних областей, тобто внутрішніх поверхонь арок, і рухайтеся до світліших. Не забудьте зобразити відблиски на скляних поверхнях.

Якщо ви перестали малювати поліцейську машину, то можете спробувати зробити її ще кращою. Наприклад, ви можете намалювати передню планку та намалювати необхідні поліцейські позначки на поверхні тіла.

Якщо ви впоралися з цією інструкцією, то настав час навчитися малювати щось нове. Для цього перейдіть до нашої категорії уроків з малювання автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар