Як намалювати американську вантажівку

В основному ми показуємо вам, як малювати спортивні автомобілі або прості міські автомобілі, але сьогодні ми хочемо показати вам, як намалювати американську вантажівку.

Головною відмінністю цього виду транспорту є можливість прикріплення та відчеплення вантажного причепа від основної частини. Це дозволяє встановлювати різні причепи, зокрема наддовгі, для перевезення великогабаритних вантажів.

Такий спосіб транспортування значно спрощує та здешевлює транспортування, тому що за один раз вантажівка може нести велику вагу в одному напрямку, змінити причіп та поїхати у зворотному напрямку з іншим вантажем.

У цій інструкції, як намалювати американську вантажівку, ми вирішили зобразити її без причепа. Якщо ви хочете, щоб ми показали, як намалювати трейлер, напишіть нам про це в розділі коментарів нижче.

Крок 1

Приступимо до інструкції, як намалювати напіввантажівку із зображенням контурів транспортного засобу. Використовуйте прості лінії, не намагаючись зробити їх чіткими та рівними, тому що в майбутньому нам доведеться виправляти їх неодноразово.

Крок 2

Тепер намалюйте передню арку та крило над нею. Потім у самій передній частині зобразіть видиму частину бампера і решітку радіатора. Намалюйте сходинку біля арки.

Крок 3

Тепер перейдіть до верху і намалюйте переднє та бічне скло. Через великий розмір автомобіля вікна здаються дуже маленькими. Праворуч від бокового вікна намалюйте довгу вертикальну вихлопну трубу.

Крок 4

Намалюйте двері кількома прямими лініями. Намалюйте очищувач повітря у вигляді вертикального прямокутника поруч із дверима. Внизу намалюйте бак у формі довгого горизонтального прямокутника.

Крок 5

Тепер намалюємо колеса. У різних вантажівок різна кількість коліс. Ми вирішили намалювати три ряди коліс. Через те, що ми малюємо напівпричіп збоку, бачимо лише найближчі до нас колеса.

Крок 6

Тепер намалюємо колісні диски. Спочатку намалюйте центральну круглу частину. Потім намалюйте шість менших кіл, які розташовані між центральною круглою частиною та краєм обода.

Крок 7

Позбавтеся всіх допоміжних ліній побудови і зробіть необхідні лінії малюнка чіткішими і чіткішими. Якщо ви виявите неточності або помилки, то спробуйте виправити їх, повернувшись до того етапу, на якому ви припустилися помилки.

Крім того, можна додати тіні або кольори. Це надасть малюнку вашого напівпричепа більш закінченого та об’ємного вигляду.

Якщо ви впоралися з цим уроком малювання, то настав час навчитися малювати щось нове. Для цього перейдіть до нашої категорії уроків з малювання автомобілів. Там ви знайдете багато дуже цікавих посібників.

Оцініть статтю
Додати коментар