Як намалювати ангела

Легкий, покроковий посібник з малювання ангелів

Сьогодні ангели у скульптурах чи мистецтві зазвичай зображуються одним із двох способів – або жінками, або пухкими немовлятами. Однак, чи знаєте ви, що так було не завжди? Багато ангелів, зображених у давнину, було намальовано у вигляді крилатих людей. Це можна побачити у мистецтві Єгипту, Ассирії та інших регіонів.

Раннехристиянське мистецтво також містило ангелів-чоловіків, спираючись на біблійні описи цих істот – таких як “людина Гавриїл”, описана в книзі Данила, і “архангел Михайло” з Одкровення.

Цікаво відзначити, що в Біблії ангели описуються як такі, що не мають статі, але мають чоловічу форму. Це відбивалося у християнському мистецтві протягом століть, але почало змінюватись приблизно у вікторіанську епоху. У 1800-х роках художники почали малювати ангелів з довгим волоссям і жіночнішими рисами обличчя.

Бажаєте намалювати власного мультяшного ангела? Ви можете зробити це, використовуючи тільки олівець, аркуш паперу і це простий покроковий посібник з малювання. Ви також можете мати під рукою гумку і щось для розфарбовування.

Покрокова інструкція з малювання мультяшного ангела

Як намалювати ангела: крок 1

Почніть з малювання кола, щоб окреслити голову ангела.

Як намалювати ангела: крок 2

Під колом намалюйте вигнуту лінію, щоб окреслити підборіддя.

Як намалювати ангела: крок 3

Намалюйте вигнуті лінії з кожного боку голови, щоб закрити вуха. Всередині кожного вуха намалюйте серію коротких з’єднаних зігнутих ліній, щоб деталізувати внутрішню частину вуха.

Як намалювати ангела: крок 4

Зітріть напрямні лінії з обличчя.

Як намалювати ангела: крок 5

Намалюйте дві короткі вигнуті лінії, що виходять із нижньої частини обличчя, щоб сформувати шию. Обведіть форму шиї короткою S-подібною лінією.

Як намалювати ангела: крок 6

Нижче шиї намалюйте дві довгі вигнуті лінії, щоб окреслити форму тіла.

Як намалювати ангела: крок 7

Намалюйте хвилясту зубчасту лінію біля основи шиї, щоб додати деталі до одягу. З’єднайте довгі вигнуті лінії внизу, використовуючи довгу хвилясту лінію. Деталізуйте складки тканини сукні, намалювавши кілька зігнутих ліній між довгими лініями.

Як намалювати ангела: крок 8

Намалюйте рукав, провівши одну зігнуту лінію від коміра одягу, іншу – від тіла. З’єднайте лінії хвилястою лінією.

Як намалювати ангела: крок 9

Інший рукав намалюйте, витягнувши вигнуту лінію від коміра з протилежного боку. З’єднайте цю лінію з низом сукні зігнутою лінією.

Як намалювати ангела: крок 10

Намалюйте руку, що виходить із одного рукава. Використовуйте вузькі U-подібні лінії, щоб сформувати пальці, та вигнуті лінії, щоб деталізувати долоню.

Як намалювати ангела: крок 11

Намалюйте руку, що виходить із іншого рукава, знову використовуючи вузькі U-подібні лінії, щоб сформувати пальці.

Як намалювати ангела: крок 12

Деталізуйте рукави. Намалюйте хвилясту лінію, щоб сформувати манжети навколо кожного рукава. Встановіть глибину рукава, провівши вигнуту лінію від руки до низу кожного рукава.

Як намалювати ангела: крок 13

Подаруйте ангелові розпущене волосся. Намалюйте довгу вигнуту лінію, що починається з одного рукава, навколишню голову та закінчується на іншому рукаві. Намалюйте кілька зігнутих ліній, що йдуть від голови до плечей. Поперек чола намалюйте дві вигнуті лінії, які перетинаються в точці на маківці голови.

Як намалювати ангела: крок 14

Зітріть напрямні лінії з голови.

Як намалювати ангела: крок 15

Намалюйте очі. Намалюйте широку U-подібну лінію, щоб сформувати нижню частину кожного ока і товсту вигнуту лінію, щоб сформувати верх. Над очима використовуйте вигнуті лінії, щоб укласти вигнуту форму та сформувати брови.

Як намалювати ангела: крок 16

Намалюйте овал у кожній області очей. Усередині овалу намалюйте менший овал і лінію у формі літери «W» у нижній частині. Розтушуйте між маленьким овалом та лінією. Потім намалюйте широку U-подібну лінію, щоб сформувати усміхнений рот. Намалюйте вигнуті лінії під ротом, щоб утворити ямку на підборідді, і коротку вигнуту лінію, щоб сформувати ніс.

Як намалювати ангела: крок 17

Намалюйте крила. Витягніть довгу вигнуту лінію від волосся ангела з кожного боку. Потім витягніть серію коротких вигнутих ліній, що перекриваються, від кінця довгої лінії. Повторюйте до тих пір, поки форма крила не буде укладена в лінії, що перекриваються, що з’єднуються з волоссям або рукавом.

Як намалювати ангела: крок 18

Деталізуйте крила додатковим пір’ям. Зробіть це, намалювавши кілька з’єднаних U-подібних ліній кожної.

Як намалювати ангела: крок 19

Намалюйте німб над головою янгола. Зробіть це, намалювавши овал усередині овалу.

Як намалювати ангела: крок 20

Розфарбуйте свого мультяшного ангела.

Оцініть статтю
Додати коментар