Як намалювати автівку в перспективі

Найчастіше ми малюємо автомобілі збоку, але в цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати машину в перспективі.

Є лінійна перспектива та повітряна перспектива. Правила лінійної перспективи кажуть нам, що всі паралельні лінії, що віддаляються, сходяться в одній точці. Правила повітряної перспективи кажуть нам, що чим далі об’єкт, то менш контрастним і темним він буде.

Маючи це на увазі, давайте почнемо інструкцію, як намалювати машину в перспективі.

Крок 1

Щоб намалювати машину в перспективі, потрібно її у вигляді простих геометричних фігур. Насамперед, зобразіть конструктивні лінії, які допоможуть нам намалювати машину. З огляду на закони лінійної перспективи лінії повинні плавно наближатися один до одного в міру видалення.

Крок 2

Тепер акуратно намалюйте дах плавними арочними лініями. На цьому етапі зобразіть лінії лобового скла. Зверніть увагу, як деталі повинні бути зменшені в перспективі.

Крок 3

Тепер, продовжуючи лінію даху, зобразіть задню частину автомобіля. На цьому етапі зобразіть колісні арки. За правилами перспективи, задня арка повинна бути меншою і легшою за передню.

Крок 4

Тепер по будівельних лініях з першого етапу акуратно зобразіть кутові фари та верхню частину решітки радіатора між ними. Далі за допомогою однієї арочної та однієї прямої зобразіть віконну раму.

Крок 5

Тепер, продовжуючи лінії верхньої частини радіаторної решітки, намалюйте нижню частину. Потім використовуйте довгу вигнуту лінію, щоб зобразити низ бампера. Завершіть етап, створивши повітрозабірник унизу.

Крок 6

Тепер дуже акуратно зобразіть колеса усередині арок. Переднє колесо має виглядати більшим і темнішим за заднє. Щоб перевірити пропорційність, подивіться малюнок через дзеркало.

Крок 7

Тепер використовуйте кілька прямих ліній, щоб зобразити середню стійку у віконній рамі. Не забудьте зобразити коротку лінію позаду віконної рами. На цьому етапі зобразіть ободи овалами.

Крок 8

Тепер знову переходимо до бічної поверхні корпусу та зобразимо двері з урахуванням того, що вони мають плавно зменшуватись у міру видалення. На цьому етапі зобразіть дверні ручки.

Крок 9

Тепер зобразіть центральні частини колісних дисків. Далі зобразіть лінії спиць, що розходяться від центру до країв. Тепер перейдіть до ґрат і створіть текстуру, використовуючи лінії, що перетинаються.

Крок 10

Ретельно позбавтеся всіх допоміжних ліній побудови. Потім затемніть ближчі лінії, залишаючи віддалені світліші. Це додасть малюнку автомобіля об’єм та реалістичність.

Крок 11

Додайте тіні, починаючи з темніших і поступово переходячи до світліших. На скляних поверхнях зобразіть відблиски простими лініями. Зобразіть тінь під автомобілем, щоб машина не виглядала так, ніби вона висить у повітрі.

Можна і далі додавати тіні, щоб малюнок машини виглядав більш об’ємним та переконливим. Зверніть увагу, що тіні, які знаходяться ближче до нас, також повинні бути темнішими та контрастнішими, ніж ті, що знаходяться на відстані.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар