Як намалювати авто BMW

Сьогодні наша команда покаже, як намалювати автомобіль BMW – якісного німецького виробника автомобілів, мотоциклів та навіть велосипедів. Спочатку вони спеціалізувалися на авіації та гальмах для поїздів. Але потім вирішили, що створювати автомобілі набагато вигідніше.

Крок 1

За допомогою дуже грубих та загальних ліній ми зображаємо контури нашого BMW. Нижня частина є прямокутником, а верхня частина намальована довгою кривою лінією.

Крок 2

Зробіть форму більш схожою на BMW. Зробіть малюнок невід’ємних елементів, таких як вікна, дзеркало, фари та задні ліхтарі. Також зобразіть колеса за допомогою двох кружків.

Крок 3

Основні елементи готові, перейдемо до дрібніших деталей. Почнемо із зображення бампера та фари. Не забудьте зобразити капот і забрати зайві лінії.

Крок 4

Тепер акуратно зобразіть лобове скло, дах та заднє скло. На четвертому етапі ми також зображаємо вікна та дзеркала BMW.

Крок 5

Намалювати деталі задньої БМВ дуже легко. Тут нам потрібно буде лише намалювати контури багажника, заднього ліхтаря та заднього бампера.

Крок 6

Тепер зітремо допоміжні кола – тепер вони нам не знадобляться. Потім виконуємо двері та ручки нашої крутої машини преміум-класу.

Крок 7

Тепер намалюйте ідеально круглі шини та обриси дисків. Потім намалюйте спиці ободів, як показано у прикладі під цим текстом.

Крок 8

Наш BMW майже готовий, і тепер нам потрібно надати йому більш крутого вигляду. Для цього намалюємо тіні, як у прикладі нижче.

Цей урок був присвячений тому, як намалювати BMW. Ви можете намалювати цю машину прямо з нашого сайту та також можете пофарбувати цей BMW у свій улюблений колір. . А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар