Як намалювати авто Феррарі

У цьому дописі наша команда докладно розповість, як легко намалювати автомобіль Феррарі. Як і в більшості уроків нашого сайту, ми створимо Ferrari збоку. Ми намагатимемося зробити цей урок максимально простим, щоб будь-який з наших читачів зміг зобразити цей крутий і швидкий суперкар.

Крок 1

Щоб спростити малювання Ferrari олівцем, ви повинні спочатку намітити скелет з геометричних фігур, які ми потім наділяємо в обтічні форми.

Крок 2

До цього шаблону Ferrari ми додамо найголовніші деталі. Починаючи з бампера, проектуємо фару, вікна, дзеркало і два круглі колеса.

Крок 3

На передній частині спорткара зобразіть фари, капот (або капот) та лінії бампера. Тут ви можете почати використовувати більш темні олівці, або маркер.

Крок 4

Декількома легкими та впевненими рухами ми зображаємо плавний дах Ferrari. Врахуйте, що дах суперкара має бути дуже плоским.

Крок 5

Дах цього суперкара дуже плавно переходить у кузов. Тут ми промальовуємо акуратні фари та досить масивний задній бампер.

Крок 6

Ця частина посібника про те, як зобразити Феррарі, буде дуже складною, тому що тут ми зобразимо двері та всі лінії дизайну з боків спортивного автомобіля.

Крок 7

Цей етап інструкції про Феррарі буде ще складніший, ніж попередній, тому що тут ми зображатимемо колеса та диски. Будьте особливо уважні, адже всі лінії мають бути чіткими та плавними.

Крок 8

Щоб зробити Ferrari більш об’ємним, додамо тіні. Вони повинні бути намальовані штрихуванням, як це зробили художники нашого сайту в наведеному нижче прикладі.

Сьогодні ми показали, як намалювати Феррарі – воістину легендарний автомобіль, який підкорив серця мільйонів людей у ​​всьому світі. Дизайн та потужність цього автомобіля підкорили наших художників та редакторів, хоча нам більше подобаються автомобілі Lamborghini. Але, як ви вже зрозуміли, ми дуже любимо спорткари та суперкари і збираємося спроектувати величезну кількість подібних суперкарів.

Моделі Ferrari сильно відрізняються від інших марок. У Ferrari є відмінні риси, які створюють вигляд всієї марки і впадають у вічі навіть тим, хто не розуміється на автомобілях. Використовуючи рекомендації цього посібника, ви можете намалювати інші варіанти Ferrari, наприклад, Ferrari 488 Spider.

Будь-яка машина виглядатиме красивіше, якщо її розфарбувати кольоровими олівцями. Також ви можете зобразити дорогу та краєвид, що оточує машину, тоді ваш скетч Феррарі буде справжньою картиною.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар