Як намалювати авто Lamborghini

Унікальність поєднання ціни, потужності, швидкості та дизайну змушує багатих людей шикуватися в чергу за автомобілями Lamborghini. Компанія Lamborghini за п’ятдесятирічну історію випустила безліч моделей, що стали легендарними: Miura, Gallardo, Diablo, Murciélago. Приємно уявити себе в такій машині, проїжджаючи рівними дорогами або довгою трасою. Але купити таку машину досить складно, а ось навчитися малювати Ламборджіні дуже просто.

Крок 1

Перший крок буде неймовірно простим. Тут за допомогою грубих ліній вам потрібно зобразити контур плоского і довгого тіла Lamborghini легкими лініями.

Крок 2

Тепер зобразимо контур плоских вікон, дзеркал заднього виду, фар та дуже великих коліс Lambo. Їх можна намалювати як циркулем, і вручну.

Крок 3

На третьому етапі нам потрібно бути уважнішими. Чітко зобразіть передню частину Lamborghini, на якій розташовані фари та капот.

Крок 4

Зображаємо верхню частину Ламбо та його плоский дах. Додайте бічні дзеркала заднього виду та деталі в обриси довгого та плоского вікна.

Крок 5

Витягуємо задні ліхтарі та дуже складні бампера. Зобразіть лінії якомога ближче до того, що ви бачите у прикладі.

Крок 6

Тепер займемося дизайном дверей – у цієї моделі по одному з кожного боку. Після цього зобразіть дизайнерські лінії Lamborghini.

Крок 7

На цьому етапі ми зобразимо диски та шини Ламбо. Для цього починаючи з центру повільно намалюйте кожен сегмент колісних дисків автомобіля, як ви бачите на нашому малюнку.

Крок 8

Посібник з малювання Lamborghini майже готовий. На останньому етапі малюємо штрихування, також прибираємо зайві лінії.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар