Як намалювати автокрісло

Ми даємо інструкції не лише про те, як малювати автомобілі, а й уроки малювання їх частин. Цей урок про те, як намалювати автокрісло, буде частиною серії уроків з різних деталей, де на додаток до сидіння ми малюватимемо колеса, керма та решту інтер’єру та екстер’єру транспортних засобів.

Крок 1

Спочатку відзначте ту частину сидіння, що знаходиться за спиною. Ви можете зробити спинку сидіння більш класичної плоскої форми або глибшу та спортивну спинку автокрісла.

Крок 2

Тепер зобразіть нижню частину сидіння, яка може бути плоскою або вигнутою у вигляді ковша. Далі зобразіть підголівник. На цьому етапі головне дотримуватися симетрії.

Крок 3

Намалюємо деталі сидіння. Промальовуємо горизонтальні та вертикальні шви, що додасть сидіння об’єм та реалістичність. Звичайно, серед нескінченної різноманітності дизайнів ви можете вибрати будь-який інший на свій розсуд.

Крок 4

Тепер обведіть всі контури частин сидіння, щоб воно було красивим та чистим. У нижній частині зображаємо органи керування сидінням.

Крок 5

Тіні, намальовані за допомогою штрихування, зроблять малюнок вашого сидіння об’ємним та реалістичним. Ви можете збільшити кількість тіней для більшої реалістичності.

Автомобілі з’явилися понад сто років тому, і за всі ці роки конструкція їх сидінь змінювалася та вдосконалювалася. Вони впровадили різні технології, які роблять їх більш зручними, сучасними та корисними. У цьому уроці про те, як намалювати автокрісло, ми за п’ять кроків показали найважливіші моменти. Використовуйте це керівництво, щоб навчитися малювати різні сидіння. Намалюйте їх окремо або як частину інтер’єру.

А якщо ви хочете навчитися малювати різні моделі автомобілів, перейдіть до нашої категорії автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар