Як намалювати автомобіль Audi A7

У цій інструкції з малювання наша команда художників покаже вам, як дуже легко та швидко намалювати Audi A7. На наш погляд, цей автомобіль – один із найкрасивіших у своєму роді. Бездоганне виконання екстер’єру та деталей не залишить байдужим жодну людину.

Крок 1

На першому етапі грубими лініями створюємо кузов нашого чотиридверного спортивного купе Audi A7. Як бачите, це досить рівна та довга машина. Врахуйте, що це лише допоміжні лінії, які мають бути занадто темними.

Крок 2

На цьому етапі ми додаємо кілька деталей до Audi A7. Отже, тут ми маємо зобразити фари, великі круглі колеса та дзеркала грубими лініями.

Крок 3

Тепер давайте докладно розглянемо кузов нашого 4-дверного купе Audi A7. Деталі зображуватимемо зліва направо. Тобто на цьому етапі ми зобразимо фари Audi, її бампер та лінії капота.

Крок 4

Audi A7 відрізняється динамічним дизайном та досить плоским дахом, який ми намалюємо на цьому етапі. Отже, тут ми зображаємо плоский дах та вікна. Дзеркала також мають бути намальовані на цьому четвертому кроці.

Крок 5

Досить простий крок інструкції, як намалювати Audi A7. Тут нам залишиться тільки зобразити контури стильних задніх ліхтарів і заднього бампера.

Крок 6

Давайте докладно розглянемо кузов нашої Audi A7. Додайте широкі двері, ручки та горизонтальні лінії на кузов Audi. За допомогою гумки видаліть всі допоміжні лінії з Audi.

Крок 7

Тепер настав час для шин та дисків Audi A7. Щоб правильно намалювати обода, спочатку намалюйте центральну частину, а потім спиці, які проходять від центру до країв.

Крок 8

Залишилося затемнити деякі частини машини штрихуванням. Тіні зроблять вашу Audi реалістичною та об’ємною. Якщо ви все зробили правильно, у вас вийде така крута Audi A7.

Команда наших художників сподівається, що інструкція з малювання Audi A7 була для вас корисною. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар