Як намалювати автомобіль Audi R8

За допомогою цієї покрокової інструкції з малювання ви безперечно дізнаєтеся, як легко намалювати Audi R8. Ця стаття про малювання і штрихування не така вже й складна, і, освоївши її, ви без особливих зусиль зможете намалювати цей суперкар виробництва Volkswagen AG.

Крок 1

На першому етапі ми намалюємо допоміжні лінії, які стануть нам у нагоді на наступних етапах. Для цього ми зобразимо кузов Audi R8, використовуючи дуже прості та грубі лінії.

Крок 2

Щоб малюнок більше був схожим на автомобіль (форсаж Audi R8), ми додамо кілька основних деталей, серед яких:

  • фари;
  • контури вікон та дзеркал;
  • колеса;
  • спойлер.

Крок 3

Орієнтуючись на грубі лінії першого та другого кроків, створіть передній бампер, фару та капот.

Крок 4

Тут ми зображаємо гору Audi R8, його вікна та дзеркало. Зверніть особливу увагу на дах, що плавно переходить у спину.

Крок 5

У задній частині Audi R8 виділимо такі деталі:

  • задній бампер;
  • заднє світло;
  • спойлер.

Крок 6

Збоку Audi R8 безліч деталей. Спочатку потрібно зобразити двері, а потім численні лінії на корпусі.

Крок 7

На сьомому кроці ми видалимо всі допоміжні лінії, намалюємо колеса та спроектуємо диски Audi R8. Зробіть шини тонкими, а диски більшими.

Крок 8

Залишилося лише додати тіні на поверхню нашого Audi R8. Це зробить нашу машину крутою та об’ємною.

Ми думаємо, що змогли навчити вас малювати Audi R8. Ця інструкція є корисною для малювання різних варіантів цього спортивного автомобіля, наприклад, якщо ви хочете зобразити Audi R8 Spyder.

Нам дуже подобається Audi R8 не лише тому, що це справді крута та швидка спортивна машина, але й тому, що це була машина Тоні Старка з фільмів Marvel. Все, що лишилося зробити, це пофарбувати машину. Ми надаємо вам зробити це самостійно. Ми дуже любимо чорний або білий кольори в автомобілях, але, звичайно, ви можете пофарбувати свою Audi R8 в будь-який колір, наприклад, червоний або якийсь супер незвичайний колір жирафа.

Це найпростіша схема малювання Audi R8 збоку. Сподіваємось, вам сподобалося це керівництво з малювання. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар