Як намалювати автомобіль Audi

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати автомобіль Audi – автомобіль однієї з найвідоміших світових компаній.

У цьому уроці хочемо показати звичний седан. Такий вигляд має більшість автомобілів Audi, за винятком автомобілів із літерою Q у назві.

Крок 1

Щоб без помилок намалювати автомобіль Audi, необхідно спочатку зобразити його основні розміри та розмістити на аркуші паперу. На цьому етапі вже повинні бути помітні найважливіші частини кузова автомобіля.

Крок 2

Акуратно зобразіть арки автомобіля у формі двох півколів. На цьому ж етапі зобразіть контури переднього та заднього бамперів. Намалюйте видимі частини передніх та задніх ліхтарів трохи вище за бампери.

Крок 3

Тепер перейдіть до верхньої частини корпусу і намалюйте раму вікна, верх якої виглядає як дуга, а низ як пряма лінія. На цьому ж етапі зобразіть двері та вікна.

Крок 4

Декількома простими лініями зобразіть переднє вікно та заднє скло, яке переходить у багажник. Завершіть цей етап, намалювавши ручки.

Крок 5

Використовуйте кілька ліній, щоб зобразити центральну колону в середині віконної рами. Намалюйте невелику антену у верхній частині даху. Завершіть сцену зображенням дзеркала заднього виду та протитуманної фари.

Крок 6

Тепер намалюйте колеса, які мають бути ідеально круглими. Потім намалюйте однаково ідеально круглі обода всередині коліс.

Крок 7

Намалюйте маленькі кружечки у центрі кожного обідка. Далі зобразіть спиці, які рівномірно та плавно розходяться від центру до країв, як промені ранкового сонця.

Крок 8

Щоб надати малюнку автомобіля Audi більш реалістичний і переконливий вигляд, додайте тіні, починаючи з темніших ділянок і закінчуючи світлішими. На цьому етапі зобразіть відблиски на скляних поверхнях.

Додайте додаткові шари затінювання, щоб ваш автомобіль Audi виглядав ще більш тривимірним та реалістичним. Зробіть ділянки переходу світла в тінь контрастнішими і не забудьте про півтони. Це зробить ваш малюнок Audi більш переконливим.

Якщо ви довели свої роботи до досконалості, і вам сподобалася ця інструкція, як намалювати автомобіль Audi, то не забудьте відвідати інші наші статті, щоб дізнатися, як намалювати ще не одну класну машину.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар