Як намалювати автомобіль Bentley Continental GT

Bentley Continental GT – дводверне чотиримісне розкішне купе, вироблене Bentley Motors. І в цьому покроковому посібнику з малювання ми покажемо, як намалювати Bentley Continental GT.

Крок 1

Кузов Bentley Continental виглядає дуже характерно для купе, тому на перших етапах він ріднить його з іншими розкішними купе, такими як Mercedes S Coupe та BMW 8 series. Зобразіть корпус у вигляді вільного ескізу.

Крок 2

Відмінними рисами автомобілів з кузовами купе є також великі та потужні колеса, агресивна фара та вузька віконна лінія. Всі ці деталі зобразіть дуже світлими та плавними лініями.

Крок 3

Диски у купе майже завжди великі та круті. Крім того, очевидною особливістю є наявність всього по одному дверей з кожного боку. Арки теж повинні бути дуже великими, накидайте їх як на нашому малюнку.

Крок 4

Щоб зробити Bentley Continental більш природним і красивим, вам потрібно об’їхати наш розкішний автомобіль, починаючи з його передньої частини. Спробуйте повторити все, як на малюнку нижче.

Крок 5

Як уже згадувалося вище, дах нашого Бентлі дуже плоский і похилий. Ми обведемо цю деталь, а також вікно, як на малюнку.

Крок 6

Тепер нам потрібно обвести задню частину, вона має бути брутальною та стильною. Ми формуємо бампер та досить невеликий овальний задній ліхтар, а також задню арку.

Крок 7

Бічна частина нашого Bentley Continental виглядає дуже хитромудрою і складною. Тут нам потрібно обвести двері та зобразити ручку. Також потрібно створити повітрозабірник та довгий молдинг.

Крок 8

Диски нададуть автомобілю закінченого вигляду. Спочатку обведіть шини, створивши ідеальне коло, а потім зобразіть диски, як ми зробили на зображенні нижче.

Крок 9

Наприкінці керівництва про те, як намалювати Bentley Continental GT, ми повинні намалювати тіні та відблиски. Використовуйте їх там, де ми це зробили.

До Bentayga єдиним цінним активом бренду був Bentley Continental GT. З моменту запуску автомобіль розійшовся тиражем у сім десятків тисяч екземплярів, був бажаним по обидва боки океану, майже не мав конкурентів і покривав витрати на підтримку аристократичної «спадщини» бренду.

А бажаєте навчитися малювати й інші автомобілі? Тоді перейдіть в нашу категорію малювання машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар