Як намалювати автомобіль BMW i8

На наш погляд, BMW i8 – справжній витвір мистецтва; Ми не можемо підібрати інші епітети, щоб описати, як круто виглядає цей спорткар. Вишукані лінії, розстібні двері та футуристична природа приваблюють погляди мільйонів людей. У цій інструкції з малювання ми хочемо змусити вас відчути себе дизайнерами футуристичних автомобілів та показати вам, як намалювати BMW i8.

Крок 1

Будь-яка машина, у тому числі BMW i8, починається з контурів кузова, і саме їх ми зображатимемо на цьому етапі. Зобразіть все як начерк. Контури кузова мають бути плавними, адже ми малюємо футуристичне спортивне купе.

Крок 2

BMW i8 – дуже незвичайний автомобіль, і особливості в основному полягають у деталях, які ми зобразимо на цьому етапі. На цьому етапі слід окреслити різкі вогні, вузькі віконні лінії та контури великих шин.

Крок 3

Як відомо, двері цього автомобіля відчиняються вгору, тому їх нижній край набагато вищий, ніж у звичайних дверей. Зобразіть цю деталь та дзеркало заднього виду. На цьому ж другому етапі ми створюємо контури колісних дисків. Вільний малюнок готовий, і настав час приступити до третього кроку, на якому ми зображатимемо деталі.

Крок 4

Використовуйте чіткі та темні лінії, щоб зробити передню частину BMW i8 більш красивим та чітким. Зображуємо характерну решітку радіатора та вкрай незвичайні фари. На тому ж четвертому етапі зображаємо капот і незвичайні лінії бампера.

Крок 5

Дах BMW I8 дуже характерний для спорткарів, тобто дуже плоский і похилий. Також дуже характерні для BMW такі деталі як антенний стабілізатор і вигин Хофмайстера – характерний вигин задньої частини віконної лінії. Обведіть усі ці деталі, як описано нижче.

Крок 6

У BMW i8 все дуже незвичайно, включаючи деталі задньої частини. Тут нам потрібно обвести лінії задньої частини, створивши хитромудрі та складні обриси задніх ліхтарів та заднього бампера. Намалюйте потужне заднє антикрило та не менш потужну арку.

Крок 7

Ймовірно, найскладніший крок у посібнику з малювання про те, як намалювати BMW i8 і тут нам потрібно буде завершити деталі сторони. Обведіть двері та всі складні деталі, щоб отримати такий малюнок, як наш. Наприкінці сьомого кроку вам знадобиться гумка, за допомогою якої вам потрібно буде очистити малюнок.

Крок 8

BMW i8 дуже складні диски, і ваше завдання повторити їх, щоб вони були як диски справжнього автомобіля. Якщо ці диски буде складно повторити, для початку ви можете намалювати простіший дизайн, наприклад, у нашому посібнику з малювання автомобіля для початківців.

Крок 9

Тіні та відблиски зроблять ваш BMW i8 більш реалістичним та природним. Застосуйте їх як на малюнку нижче. Поекспериментуйте з кількістю шарів тіней та їх розташуванням, щоб зрозуміти суть того, як мають виглядати тіні.

Не дозволяйте BMW i8 вводити себе в оману. Під емоційною зовнішністю ховається дуже раціональна машина. Навіть така деталь, як підйомні двері, – це практичний елемент. Крила дверей допомагають краще розташувати зарядний кабель. Ці та інші елементи були винайдені інженерами та дизайнерами марки BMW і ми сподіваємось, що за допомогою наших посібників з малювання ви надихнетеся стати справжнім автомобільним дизайнером, і в майбутньому ви зможете створювати не менш вражаючі автомобіль, ніж BMW i8.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар