Як намалювати автомобіль BMW

У цій інструкції з малювання ми покажемо вам, як намалювати автомобіль BMW – один з найвідоміших та найулюбленіших автомобілів на планеті Земля.

Ця компанія існує вже багато десятиліть і за час свого існування встигла створити величезну кількість автомобілів. BMW виробляла не тільки прості автомобілі, але й електричні спортивні автомобілі, великі вантажівки та навіть двигуни для літаків. Але це історія зовсім для іншого художника.

У сьогоднішній інструкції, як намалювати автомобіль BMW, ми хочемо показати вам, як намалювати найзнайоміший автомобіль цієї марки.

Крок 1

Отже, почніть малювати BMW з найпростішого – зобразіть контури автомобіля лініями. Цими лініями повинні бути відзначені розміри та розташування автомобіля на аркуші паперу.

Крок 2

Використовуйте плавні лінії, щоб скоригувати контури основних частин автомобіля BMW. У верхній частині намалюйте довгу раму вікна. Далі намалюйте видиму частину переднього та заднього вікон.

Крок 3

Намалюйте передній та задній бампери. На відміну від бамперів спорткарів, бампер BMW виглядає мінімалістичнішим. На цьому етапі зобразіть фару і задній ліхтар.

Крок 4

Використовуйте великі півкола, щоб зобразити колісні арки спереду та позаду вашого BMW. Намалюйте центральну стійку у центрі віконної рами. На цьому етапі намалюйте двері.

Крок 5

У передньому куті віконної рами намалюйте дзеркало заднього виду. Зображуючи ручки, врахуйте, що задня ручка повинна бути трохи вищою за передню.

Крок 6

Зітріть всі будівельні лінії з вашого малюнка BMW та зобразіть колеса. Вони мають бути максимально круглими. Намалюйте однаково ідеально круглі диски усередині контурів коліс.

Крок 7

У центрі обідків намалюйте кружечки. Далі зобразіть спиці, що розходяться від центральної частини з обох боків, як промені сонця. Форма спиць, а також відстань між ними мають бути однаковими.

Крок 8

Тепер додаємо тіні. Почніть з темних ділянок, тобто з внутрішніх поверхонь арок. Потім додайте тіні та півтони у місцях, показаних нашими художниками. На цьому етапі додайте відблисків на скляні поверхні.

Цей урок був не найпростішим, але ми сподіваємось, що ви його освоїли. Якщо все пройшло добре, то тепер ви знаєте як намалювати машину BMW. Щоб покращити навички малювання, ознайомтеся з іншими нашими інструкціями. Для цього перейдіть до нашої категорії уроків з малювання автомобілів. Там ви знайдете багато цікавої інформації.

Оцініть статтю
Додати коментар