Як намалювати автомобіль Bugatti Chiron

У світі є звичайні автомобілі, спорткари та суперкари. Але на самому верху цього автомобільного «харчового ланцюжка» знаходяться так звані гіперкари. І, без сумніву, найвідоміший гіперкар – Bugatti Chiron – воістину божевільний автомобіль, що запалює і вибухає мозок автомобілістів. У цьому дуже простому та реалістичному уроці наші художники покажуть вам, як намалювати Bugatti Chiron.

Крок 1

Bugatti Chiron прекрасний у всьому, у тому числі й у дизайні екстер’єру. На першому етапі ми просто намітимо силует гіперкара. Ми бачимо дуже плоский автомобіль з плавно похилою задньою частиною.

Крок 2

Bugatti розробила дуже відомий дизайн, який ми зобразимо на цьому етапі. Намалюйте вікно та довгу вигнуту лінію на бічній частині. Також зобразіть величезні шини, які допомагають машині краще чіплятися за дорогу та не менші арки.

Крок 3

Тепер зобразимо агресивні фари, дефлектори та повітрозабірники на бампері. Для всіх цих дій потрібно використовувати дуже темні лінії.

Крок 4

Верх Bugatti не менш крутий, ніж низ. Тут нам потрібно зобразити лобове скло, бічне вікно, дзеркало та гладкий дах Bugatti Chiron. Поруч із вікном зобразіть люк бензобака.

Крок 5

Bugatti Chiron – дводверний автомобіль, а це означає, що з цього боку нам потрібно буде зобразити одні двері. На тому ж п’ятому кроці зобразимо бічну юбку (спойлер) та ручку. І не забуваємо про задній бампер та задній ліхтар.

Крок 6

Багато людей мають проблеми з малюванням шин і дисків, оскільки не кожен може зробити їх ідеально рівними і симетричними. Спробуйте зробити їх як на цій картинці.

Крок 7

Тепер намалюйте колісні диски, дизайн вибирайте на власний розсуд. Але якщо ви перейдете до інструкції про те, як намалювати колеса, ви зможете дізнатись, як малювати їх швидко та легко.

Крок 8

Настав час для тіней і відблисків. Вони допоможуть вашому божевільному гіперкар Bugatti Chiron виглядати більш об’ємним і природним. Додаткове штрихування зробить тіні більш реалістичними і темними.

Автомобільна компанія Bugatti існує вже багато десятиліть, протягом яких хлопці з цієї компанії створюють мега розкішні і неймовірно швидкі автомобілі. Рік у рік їх гіперкари встановлюють рекорди швидкості, не втрачаючи зовнішнього шику та комфорту. Не забувайте, що ви можете використати цю інструкцію як намалювати Bugatti Chiron, щоб намалювати Bugatti Veyron і навіть інші гіперкари цієї марки.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар