Як намалювати автомобіль Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro – легендарний американський спортивний автомобіль і так званий “поні-кар”, що випускається підрозділом Chevrolet General Motors Corporation з 1966 року.

Chevrolet Camaro – воістину легендарний автомобіль, описати який можна багато слів, але краще один раз побачити, а ще краще намалювати. І щоб сьогодні торкнутися легенди, ми вирішили показати вам, як намалювати Шевроле Камаро.

Крок 1

Camaro – це насамперед купе, тому силует буде відповідним. Плавні та водночас потужні лінії тіла слід зображати дуже світлими лініями.

Крок 2

Вузькі вікна і великі колеса – ці деталі створюють відомий вигляд Chevrolet Camaro. Цей крок буде присвячений вікнам та шинам, які будуть виконані дуже легкими лініями.

Крок 3

Агресивні фари та дводверний дизайн – це ще дві деталі, що доповнюють зовнішній вигляд цього маслакру. Крім цих деталей, не забудьте зобразити великі колісні диски та задні ліхтарі.

Крок 4

Деталі мають бути виконані дуже акуратними та чіткими лініями. Обведіть усю передню частину Chevrolet Camaro, включаючи фари та деталі бампера. Використовуйте гумку, щоб очистити лицьову частину від непотрібних ліній.

Крок 5

Через вимоги до аеродинаміки дах спортивних автомобілів стає дуже плоским, а задня частина – похилою. Як побічний ефект отримуємо крутий вигляд. Обведіть цей дах, бічне вікно  та дзеркала.

Крок 6

Chevrolet Camaro – це купе, а значить, тут ми намалюємо одні двері. Крім того, зобразіть ручку та задню частину з бампером, заднім ліхтарем та вихлопною трубою.

Крок 7

Дуже акуратно обведіть колеса, щоб вони були максимально круглими. На цьому Camaro ми намалювали стандартні диски, але ви можете намалювати диски, взявши інші приклади з наших інструкцій з малювання.

Крок 8

Затінення та відблиски, виконані розтушовкою, допоможуть вашому малюнку Chevrolet Camaro виглядати по-справжньому об’ємним. Розгляньте криві та області, приховані від світла, щоб тіні були більш правдоподібними.

Chevrolet Camaro – культовий американський спортивний автомобіль. Його популярність залишається незмінною протягом більш як 35 років модельної історії. Оновлений автомобіль придбав оригінальніший дизайн, але зберіг усі кращі риси представників старого випуску. Він створений за останнім словом техніки: з використанням сучасних технологічних розробок та дизайнерських рішень.

Минають роки, а крутість цього спорткара залишається на високому рівні. Цей посібник з малювання допоможе вам зобразити останні моделі цього маслкара, а для старіших версій ми підготуємо нову інструкцію.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар