Як намалювати автомобіль Chrysler 300c

Chrysler 300c – справжній американський круїзний лайнер для доріг. Цей автомобіль палко любимий багатьма, і, на наш погляд, він є справжнім спадкоємцем старих добрих американських автомобілів. Це велика машина з брутальними характеристиками, розкішним оснащенням та гарними ходовими якостями. Отже, ми написали залишково, щоб похвалити машину, тепер почнемо процес навчання малюванню Chrysler 300c.

Крок 1

Chrysler має великий кузов і досить вузьку лінію вікон, що надає 300c брутальний вигляд. Майте на увазі, що в майбутньому нам доведеться витирати намальовані лінії перших трьох кроків, тому не переборщіть з жирністю і темрявою ліній.

Крок 2

Автомобіль не зможе зрушити з місця без коліс, а водій нічого не побачить без вікон. Як ви знаєте, тепер нам потрібно зобразити саме ці деталі. Крім них позначте колісні арки та ліхтарі.

Крок 3

Двері – ще одна важлива і невід’ємна частина будь-якої машини (хоча круті копи у фільмах воліють стрибати в машину, минаючи двері). Отже, зобразіть двері крайслера, колісні диски та дзеркала заднього виду.

Крок 4

Вільний малюнок Chrysler 300c завершений, і нам час зробити цей красивий автомобіль більш чітким і рівним. Обведемо деталі передньої частини і зобразимо досить потужну решітку радіатора.

Крок 5

Ті ж дії нам потрібно зробити з верхньою частиною нашого Chrysler 300c. Тому все обведіть і не забудьте зобразити лінії дверей, інакше пасажири вашої машини не зможуть до неї зайти.

Крок 6

Досить простий, але водночас не менш важливий крок. Обведіть багажник, задні ліхтарі, масивний (ви часто читатимете це слово в цьому посібнику з малювання) задній бампер та арку.

Крок 7

Chrysler 300c має дуже високу поясну лінію, що надає цьому повнорозмірному розкішному автомобілю ще більш серйозного та брутального вигляду. На цьому сьомому кроці нам потрібно буде обвести бічні сторони та видалити непотрібні лінії.

Крок 8

Диски надають автомобілю закінченого вигляду, і саме їх ми малюватимемо на восьмому кроці. Багатоспиці диски, як на нашій картинці, нададуть автомобілю розкішний вигляд, але можна намалювати і стандартні п’ятиспицеві колеса.

Крок 9

Нам, напевно, не треба пояснювати, навіщо нам потрібні тіні на малюнках (пояснення для більшої реалістичності). Все, що вам залишається зробити, це просто намалювати тіні та відблиски. Якщо ви хочете добитися ще більшої реалістичності, ви можете розфарбувати автомобіль, що вийшов.

Отже, посібник про те, як намалювати Chrysler 300c, готовий. Дивно, яку різну реакцію викликає одна машина у різних країнах світу. Chrysler 300c якраз така машина. В одних країнах цю машину люблять, в інших – ненавидять. Ми вважаємо, що дуже небагато автомобілів в наш час можуть похвалитися духом автомобілів старої школи, і цілком можливо, що Chrysler 300c – один з таких автомобілів.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар