Як намалювати автомобіль Dodge Challenger

Звук американського V8, шалена потужність на задніх колесах, гучний рев у сотні кінських сил – це один з найкращих представників легендарних маслкарів – Dodge Challenger. І в цьому уроці ми впробуємо навчитися малювати Dodge Challenger.

Крок 1

Маслкар повинен бути дійсно мускулистим, а тому зобразимо контури потужного кузова з плавним похиленим краєм. Майте на увазі, що лінії на перших кроках є орієнтирами для майбутнього малюнка Dodge Challenger і повинні бути практично невидимі.

Крок 2

Тепер ми перетворимо наш вільний начерк на щось схоже на маслкар. Для цього нам потрібно зобразити вузьку лінію вікон та мускулисте заднє крило. Далі зображаємо великі шини та бампери.

Крок 3

Продовжуємо ліпити зовнішній вигляд Dodge Challenger. Додаємо потужні колісні арки та не менш потужні обводи колісних дисків. Додаємо єдині довгі двері з цього боку та характерне дзеркало.

Крок 4

Щоб наш легендарний американський маслкар виглядав чистим і закінченим, ми поступово промальовуватимемо його обриси темними і плавними лініями. Почнемо з передньої частини, обвівши її, як на малюнку нижче.

Крок 5

Як було сказано вище, дах Dodge Challenger (як і інших автомобілів в кузові купе) повинен бути рівним і похилим. І на п’ятому кроці ми збираємося обвести його та вікна.

Крок 6

Задня частина цього маслакру не менш потужна, ніж передня. Тут нам потрібно буде обвести багажник та велику арку заднього колеса. Не забудьте намалювати кришку бензобака та прибрати зайві лінії.

Крок 7

Збоку Challenger немає зайвих деталей, що робить його вигляд стильним і водночас мінімальним. Отже, давайте надамо цій частині корпусу авто закінчений вигляд і видалимо небажані лінії, що залишилися, з малюнка.

Крок 8

Dodge Challenger нового покоління виконано у стилі автомобілів 60-х років. У тому ж стилі виконані колісні диски. Виконайте їх або в такій олдскульній формі, або намалюйте інший, не менш стильний дизайн.

Крок 9

Нашому авто монстру потрібні тіні та відблиски, щоб він виглядав більш об’ємним та природним. Додайте їх у потрібні місця.

Колись в Америці бензин був дешевшим за воду, про екологію ніхто не думав, а самі американці пересувалися на величезних сухопутних баржах. На престижних автомобілях під капотом встановлювали двигуни V8 неймовірних розмірів.

Якщо двигун був менший за 5 літрів, ця машина вважалася малолітражкою. Розмір, комфорт, потужність – все це було характерною рисою автомобілів тих років. Маркетологи вважали, що після бебі-буму 40-х у 60-ті діти зростуть, і буде потрібна велика кількість стильних, потужних та молодіжних, і водночас недорогих автомобілів.

Автовиробники випускали Pontiac GTO, Ford Torino, Ford Mustang, Chevrolet Camaro, Plymouth Barracuda і це лише мала частина машин, які хотіла американська молодь тих років. Але, на наш погляд, одним з найвидатніших автомобілів тих років був Dodge Challenger, і тепер ви знаєте, як намалювати Dodge Challenger, неймовірно крутий маслкар.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар