Як намалювати автомобіль Dodge Ram

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати вантажівку RAM – справді великий американський автомобіль.

Раніше ми неодноразово показували, як малювати вантажівки, і якщо ви бачили наші попередні уроки, ви, напевно, вже знаєте, як вони малюються. Але незважаючи на те, що всі вантажівки дуже схожі, у них все ж таки є відмінності, і в цій інструкції, як намалювати вантажівку RAM, ми покажемо вам всі особливості та відмінні деталі.

Крок 1

Почнемо інструкцію, як намалювати, із створення основних деталей. Вже на цьому етапі ми бачимо поділ автомобіля на кабіну та вантажну частину.

Крок 2

Тепер, використовуючи пару зігнутих ліній, намалюйте напівкруглі контури колісних арок. Не забудьте зобразити нижню лінію заднього бампера.

Крок 3

Зобразіть видимі бічні частини фари та заднього ліхтаря. На цьому етапі зобразіть передній і задній бампери. Щоб перевірити відповідність креслення вантажівки RAM, ви можете подивитися на неї в дзеркало.

Крок 4

Використовуючи чітку та темну лінію, скоригуйте контури капота та передньої частини корпусу автомобіля Dodge Ram. Далі намалюйте раму вікна, верхня лінія якої повторює контур даху.

Крок 5

Намалюйте центральну колону у середині віконної рами трьома простими лініями. Далі зобразіть витягнуте по вертикалі дзеркало заднього виду та контури великих дверей. На цьому етапі зобразіть дверні ручки.

Крок 6

Обережно позбавтеся всіх допоміжних будівельних ліній і зобразіть ідеально круглі колеса з ідеально круглими ободами всередині. Щоб додати акцент, можна затемнити лінії найближчих до нас деталей.

Крок 7

Точно по центру обідків намалюйте кола. Потім намалюйте менші кола по центру ободів. Кола мають бути однакового розміру та знаходитися на однаковій відстані один від одного.

Крок 8

Додайте тіні, починаючи з темних областей і рухаючись до світліших. Щоб зробити контрасти тіней і світла чіткішими, ви можете додати кілька шарів штрихування. Не забудьте зобразити відблиски на скляних поверхнях.

На наведених вище восьми етапах ми спробували показати вам як намалювати вантажний автомобіль Dodge Ram. Якщо ви не зіткнулися з будь-якими труднощами і намалювали гарну вантажівку, спробуйте перейти до іншої інструкції, щоб почати малювати нову машину. Якщо ви зіткнетеся з труднощами, поверніться до того етапу, на якому ви припустилися помилки, і спробуйте виправити її.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар