Як намалювати автомобіль Феррарі

Любите малювати суперкари? Якщо так, то ця інструкція, як намалювати машину Ferrari, вам обов’язково сподобається! Якщо ви виконаєте цю інструкцію та повторіть все, що роблять наші художники, ви отримаєте дуже крутий малюнок автомобіля Ferrari.

Крок 1

Отже, почнемо урок про те, як намалювати автомобіль Феррарі за його формою. Використовуючи легкі та вільні лінії, намалюйте кузов Ferrari, як показано на малюнку нижче.

Крок 2

Тепер, використовуючи два ідеальні кола, намалюйте великі спортивні шини Ferrari. Зобразіть незвичайну лінію вікон. На носі зобразіть фару та решітку радіатора.

Крок 3

Використовуючи ще два ідеальні кола, зобразіть обода. Намалюйте великі колісні арки над шинами. Продовжуємо статтю про те, як намалювати машину Ferrari.

Крок 4

Починаючи з четвертого етапу, ми заглибимося в деталі креслення автомобіля Ferrari. Почніть спереду, затемняючи всі деталі та зробіть їх чіткими та чистими.

Крок 5

Плавними та красивими лініями зобразіть ширяючі контури чудового даху. Зобразіть гарне та незвичайне дзеркало заднього виду та круглу заслінку бензобака.

Крок 6

Плавні лінії плавно переходять у задню панель, роблячи наш малюнок Ferrari більш естетичним. Створіть задній ліхтар та бампер разом із вихлопною трубою.

Крок 7

На цьому етапі інструкції з малювання автомобіля Ferrari ми фактично закінчимо зображати корпус. Використовуючи красиві плавні лінії, намалюйте деталі на бічній поверхні.

Крок 8

Тепер попрацюємо з обідами. По-перше, зобразіть центр колісних дисків. Після цього акуратно зобразіть промені спиць, які рівномірно розходяться від середньої точки до країв.

Крок 9

На останньому етапі інструкції, як намалювати машину Феррарі, зобразимо тіні. Використовуючи штрихування, зобразіть їх у тих місцях, де це вказано нашими художниками на ілюстрації нижче.

Дев’ять етапів позаду та інструкція з малювання Феррарі завершено. Але якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар