Як намалювати автомобіль Ford Mustang

Автомобіль, який входить до списку десяти автомобілів, що змінили світ, є символом Америки 60-х років. Потужність, краса та стиль – це одна з найяскравіших машин у світовій історії.

І йдеться про легендарний Ford Mustang. Основними конкурентами цього легендарного автомобіля завжди були і є Chevrolet Camaro та Dodge Challenger – ще два представники класики американських маслкарів. Цих двох гігантів автомобілебудування ми вже малювали раніше, а настав час показати, як намалювати Ford Mustang.

Крок 1

Кузов цього легендарного маслакру дуже характерний для автомобілів цього типу. Тому відзначте довгий і масивний кузов як на малюнку нижче. Дах Мустанга також повинен бути характерно плоским і похилим.

Крок 2

Окрім масивного кузова, є ще дуже характерні деталі, такі як великі колеса, вузька лінія вікон та агресивні фари освітлення. Просто позначте ці деталі вільними лініями.

Крок 3

На цьому третьому етапі наш малюнок буде більше схожим на Ford Mustang. Тут ми зображаємо масивний бампер, довгі двері та великі арки.

Крок 4

Ескіз нашої мускулистої машини готовий, настав час зайнятися деталізацією. Обведення спереду, включаючи передню арку, потужний бампер із агресивною фарою.

Крок 5

Як уже було сказано, дах повинен бути плоским і похилим, тому цей крок ми будемо виконувати дуже плавними лініями. Також виведіть лінії вікна та дзеркала.

Крок 6

Задня частина Ford Mustang зазнала багатьох змін і з часом повернулася до стилю 60-х років. Давайте обведемо цю потужну задню частину, враховуючи всі лінії бампера та задній ліхтар.

Крок 7

На сьомому етапі уроку про те, як намалювати Ford Mustang, ми закінчимо малювання кузова. Обведіть двері та зобразіть ручку та лінії, як на малюнку нижче.

Крок 8

На Ford Mustang люди ставлять різні диски, і ви теж можете намалювати будь-які диски, які захочете. Таким чином, ви зробите малюнок свого маскара унікальним і нестандартним.

Крок 9

Отже, залишилося, мабуть, найпростіше – зобразити тіні та відблиски. Просте штрихування у зазначених нами місцях оживить ваш малюнок Ford Mustang і зробить його природнішим.

Новий автомобіль неодмінно повинен бути з характерним зовнішнім спортивним виглядом – це одна з тез менеджерів Ford при створенні нового Ford Mustang. З моменту випуску першого Ford Mustang минуло понад 50 років і ця теза досі актуальна. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар