Як намалювати автомобіль Ford пікап

Ми любимо потужні спортивні автомобілі, але також знаємо, що наші читачі просто люблять малювати пікапи і що на нашому сайті уроків малювання цих найпоширеніших у світі вантажних машин гостро не вистачає. І щоб заповнити цю прогалину, сьогодні ми представляємо вам покрокову інструкцію, як намалювати пікап Форд.

Крок 1

Пікап має бути великим та потужним, і це має виражатися у зовнішньому вигляді. На першому етапі ми чітко бачимо поділ на кабіну та вантажну платформу. У вигляді вільного начерку зобразимо корпус автомобіля як на малюнку нижче.

Крок 2

Сучасні пікапи Ford мають кілька фірмових особливостей, таких як незвичайна форма фар та віконна лінія. На другому етапі зображуємо їх і цілком звичайні круглі шини.

Крок 3

Деталі цього кроку цілком звичайні будь-якого пікапа. На третьому етапі ми зобразимо прості двері пікапа, бампери та колісні арки. Щоб шини виглядали природнішими, додайте контури дисків.

Крок 4

Нам потрібно зробити малюнок нашого вантажного пікапа Ford більш реалістичним, і тому ми поступово перетворимо вільний ескіз на остаточний малюнок. Для цього обведемо передню незвичайну фару, бампер та арку переднього колеса.

Крок 5

Як вже було сказано, віконна рама пікапів від Ford досить незвична, і тут нам доводиться обводити цю частину, також дах і дзеркало.

Крок 6

На шостому етапі керівництва з малювання вантажівки Ford ми закінчимо малювати передню частину. Тут нам потрібно зобразити двері, сходи та прямокутні дверні ручки.

Крок 7

Найважливіша частина будь-якої вантажівки – це вантажний відсік, а вантажний відсік Ford дуже великий та місткий. Давайте намалюємо цю частину, арку заднього колеса та незвичайний задній ліхтар дуже темними лініями.

Крок 8

Усі лінії у малюнку пікапа мають бути чіткими, включаючи диски (наскільки це можливо). Будьте максимально точними при зображенні колісних дисків, тому що вони мають бути чистими, пропорційними та красивими.

Крок 9

Отже, без тіней і відблиску наш малюнок вантажівки буде виглядати занадто плоским і неприродним. Отже, настав час приступити до роботи з тінями і відблисками, малюючи їх у місцях згинів і місцях, прихованих від світла.

Отже, якщо ця покрокова інструкція з малювання пікапа Ford була справді корисною і дала вам необхідні навички, ми будемо дуже щасливі.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар