Як намалювати автомобіль Honda Civic

Що таке хот-хетч? Це автомобіль, який виглядає просто, але водночас є дорогим автомобілем, який їде дуже швидко та круто. Компанія Honda краще за багатьох на авторинку вміє створювати ці хот-хетчі. І сьогодні наша команда художників у цій покроковій інструкції покаже, як намалювати Honda Civic.

Крок 1

Кузов цієї машини дуже стандартний для будь-якого хетчбека, тобто досить гладкий кузов з похилим спинкою. Щоб відобразити це як вільний ескіз, ми будемо використовувати дуже легкі лінії.

Крок 2

На наш погляд, Honda Civic – автомобіль, який усіма силами намагається виглядати незвично. Це виявляється у освітленні та віконній лінії. Покажемо ці деталі та круглі колеса.

Крок 3

Деталі третього ступеня виглядають звичніше (мабуть, Honda не придумала, як переробити двері та колеса). У будь-якому випадку, давайте зобразимо деталі, як на нашому малюнку нижче.

Крок 4

Щоб надати нашому Honda Civic закінчений вигляд, ми будемо використовувати точні та темні лінії олівця. Зображаємо передню частину нашого японського хетчбека та показуємо передні фари та повітрозабірники.

Крок 5

Як ми вже говорили вище, вікна цього хетчбека досить незвичайні, в першу чергу через велику кількість деталей. На цьому етапі ми розберемося з тим, що зображуватимемо всі ці деталі.

Крок 6

Задня частина Civic виглядає навіть більш незвичайно і витіювато, ніж передня. Намалюємо всі ці хитромудрі лінії заднього ліхтаря і багажника.

Крок 7

Як ми вже говорили на третьому етапі, бічна частина Honda Civic виглядає цілком звичайно, тому давайте зобразимо двері та ручки, як ми це зробили на малюнку нижче.

Крок 8

Диски на цьому знімку виглядають незвичайно, але не складно. Повторіть усі лінії, як на нашому малюнку, або використовуйте дизайн колісних дисків з інших наших посібників, наприклад зі статей про Ferrari або BMW .

Крок 9

Які б деталі ми не малювали, малюнок не виглядатиме реалістичним і природним, поки ми не намалюємо тіні та відблиски. На малюнку нижче ми показали, як це зробити. Повторіть це зі штрихуванням.

Знаєте, що ще ви можете зробити зі своїм малюнком Honda Civic? Ви можете спробувати розфарбувати його фарбами або обвести чорнилом, щоб надати йому мультяшний або комічний вигляд. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар