Як намалювати автомобіль Mazda MX-5

Mazda MX-5 завжди впадає в око, а за кермом цієї гарної машини складно не піддатися позитивним емоціям. Mazda MX-5 – автомобіль типу родстер, що випускається японською маркою Mazda з 1989 року. У США автомобіль називався Miata, а в Японії – Eunos Roadster. Четверте покоління моделі випускається з 2014 року.

І сьогодні ми разом з вами навчимося малювати Mazda MX-5.

Крок 1

Mazda MX-5 – досить легкий та компактний автомобіль. На першому етапі нам потрібно зобразити корпус, який виглядає як простий контур з лобовим склом, що виступає, і сидінням.

Крок 2

Кожна машина має частини, без яких машину неможливо уявити. Йдеться про шини, арки та лампи. Зобразимо їх вільними лініями.

Крок 3

Mazda MX-5 не має великої кількості складних ліній, а тому деталізувати картинку не важко. Отже, обведемо передню частину нашого японського спортивного автомобіля, як на нашому малюнку.

Крок 4

Цей спорткар виготовлено у кузові купе. Зобразимо лобове скло та видиму частину сидінь. Завершимо цей крок, намалювавши дзеркало і видаливши непотрібні лінії з цієї області.

Крок 5

Задня частина нашої Мазди також не має великої кількості складних ліній і деталей, а тому зобразити цю частину корпусу авто нам не важко.

Крок 6

У більшості автомобілів купе дві двері (якщо це не Audi A7 або інше чотиридверне купе), тому на цьому кроці ми намалюємо саме ці двері та ручку.

Крок 7

Ми вирішили зберегти простоту дизайну нашої Mazda, тому зобразили досить нехитру конструкцію колісних дисків.

 

Крок 8

Просте штрихування допоможе вашому малюнку Mazda MX-5 виглядати більш природним і об’ємним. Намалюйте відблиски та тіні у тих місцях, які ми показали на нашому зображенні нижче.

Багато хто любить величезні, потужні спортивні автомобілі, такі як Dodge Challenger і Chevrolet Camaro, але є також багато людей, які віддають перевагу маленьким, але маневреним автомобілям. І тепер наші читачі знають, як намалювати Mazda MX-5, ось такий крутий компактний японський спорткар.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар