Як намалювати автомобіль Pagani Huayra

Задньопривідне купе Pagani Huayra випускається невеликими серіями в Італії з кінця 2011 року. Творці суперкара приділили найпильнішу увагу його аеродинаміці, а також оснастили автомобіль чотирма рухомими елементами з електронним управлінням, що збільшують притискну силу, що діє на автомобіль під час руху на високих швидкостях. Над суперкаром добре попрацювали не лише інженери, а й дизайнери.

І сьогодні ми відчуємо себе трохи схожими на дизайнерів цього автомобіля у цьому посібнику з малювання про те, як намалювати Pagani Huayra.

Крок 1

Як уже було сказано вище, дизайн цього автомобіля справді вражає. Цього дизайнери досягли незвичайним дизайном кузова, який ми зараз зобразимо у вигляді вільного начерку.

Крок 2

За допомогою циркуля (або без нього, якщо можете) позначте великі круглі шини, контури віконних ліній і фари. Усі ці лінії також не повинні бути жирними.

Крок 3

Арки суперкарів, як і колеса, мають бути дуже великими, а форма дверей дуже незвичайною. Саме ці деталі, а також дзеркало, ми повинні зобразити на цьому етапі.

Крок 4

Щоб малюнок Pagani Huayra вийшов красивим та чистим, обведемо його чіткими лініями. На четвертому кроці ми повинні обвести всю передню частину, як на малюнку нижче.

Крок 5

Дах – напевно, найскладніша частина цієї і так цікавої машини. На п’ятому кроці нам потрібно буде обвести лінії вікон та даху.

Крок 6

Фари Pagani Huayra дуже стильні та незвичайні як спереду, так і ззаду. Намалюйте їхню плавну форму і задній бампер із задньою аркою.

Крок 7

Бічна частина цього гіперкара, мабуть, навіть складніша і вишуканіша, ніж його дах. Впевненою рукою обведіть двері та всі лінії, які ви бачите на нашому зображенні нижче.

Крок 8

На диво, колеса Pagani Huayra цілком класичні. Зобразіть диски з декількома спицями, як ми, або ускладніть їх дизайн, наприклад, у нашому посібнику з малювання Bugatti Chiron .

Крок 9

Щоб наш крутий гіперкар був більше схожий на справжній, нам потрібно трохи пограти зі світлом та тінями. Додайте відблиски та тіні, як показано на малюнку під цими словами.

З точки А до точки Б ця машина не подорожує, а буквально телепортується. Але швидкість – не єдине, ніж примітна Pagani Huayra. Ще однією незаперечною перевагою цього гіперкара є його дизайн, і в цьому посібнику з малювання про те, як малювати Pagani Huayra, ми спіткали принципи створення такого класного зовнішнього вигляду.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар