Як намалювати автомобіль Subaru Impreza WRX

Повний привід, рівний двигун, спортивний родовід – як ви вже зрозуміли, йдеться про Subaru Impreza. Компанія Subaru завжди була відома як виробник автомобілів із повним приводом спортивного характеру. Багато з цих автомобілів виграли безліч гонок та змагань. І сьогодні ми хочемо віддати шану цьому класному спортивному автомобілю в цьому посібнику про те, як намалювати Subaru Impreza WRX.

Крок 1

Subaru Impreza – досить маленька, але спритна машина, і на першому етапі ми це покажемо. Зобразіть корпус автомобіля у вигляді, як на малюнку нижче.

Крок 2

На другому етапі ми зазвичай додаємо найважливіші деталі, які є на всіх автомобілях. Позначте віконну лінію, шини та ліхтарі. Все це також слід зобразити плавними лініями.

Крок 3

Дверні та колісні арки також вважаються невід’ємною частиною. Відзначимо їх також легкими лініями. На тому ж третьому етапі зображаємо дзеркала заднього виду та спойлер.

Крок 4

Настав час для подробиць, і ми традиційно почнемо з носа спортивного автомобіля. Обведіть всю передню частину, включаючи бампер, фари та передню арку.

Крок 5

Переходимо до кабіни, точніше до верхньої частини. Нам необхідно вивести цю частину кузова Subaru Impreza WRX.

Крок 6

Дуже помітна частина цієї машини – великий та крутий спойлер. Давайте обведемо задню частину авто, включаючи цей спойлер, бампер та задній ліхтар.

Крок 7

Збоку Субару не сильно відрізняється від будь-якої іншої машини такого класу. На цьому сьомому кроці ми виведемо двері та всі інші деталі, як на малюнку нижче.

Крок 8

Обведіть шини та зробіть їх максимально круглими. Виявіть фантазію і намалюйте якийсь цікавий і незвичайний дизайн колісних дисків.

Крок 9

Світло і тінь зроблять ваш малюнок Subaru Impreza WRX більш природним та об’ємним. Крім тіней, ви можете розфарбувати цей малюнок, щоб зробити спортивний автомобіль ще більш реалістичним.

Команда наших художників любить спортивні автомобілі, якщо це не звичайний спорткар. Сьогодні ми показали, як намалювати Subaru Impreza WRX – один із найцікавіших японських спортивних автомобілів. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар