Як намалювати автомобіль

У розділі малювання автомобілів ми показуємо, як малювати автомобілі, як найпростіші автомобілі, так і спортивні автомобілі вищого класу. По суті, всі автомобілі на нашому сайті намальовані приблизно однаково, тому вам потрібно знати основні принципи, методи і прийоми малювання автомобілів. Отже, у цій покроковій інструкції з малювання ви дізнаєтесь, як намалювати машину дуже легко та швидко (у нашому прикладі це Mercedes CLS).

Крок 1

Почнемо із ескізу. Робимо це дуже брутально (в розумних межах). На цьому етапі немає необхідності малювати ідеально акуратні лінії, щоб ми мали шанс виправити, якщо ми зробимо помилку. Отже, зобразіть контури за допомогою грубих та загальних ліній.

Крок 2

Орієнтовна форма автомобіля намальована, але наш проект не схожий на автомобіль. Щоб виправити цю ситуацію, ми проектуємо основні деталі. Контурними лініями позначте вікна, фари та колеса. Всі деталі теж різняться залежно від моделі, але розташування їх приблизно однакове.

Крок 3

Починаючи з третього кроку, ми починаємо роботу з дрібницями та деталями. Зобразіть капот та фари. Саме на цьому етапі зобразіть ґрати та приберіть допоміжні лінії з лицьової частини.

Крок 4

Зобразіть дах, що плавно переходить у спину. Дах різних машин виглядає зовсім по-різному, у нашому прикладі він дуже низький і плоский. Після цього надайте вікнам автомобіля більш закінчений вигляд, видаліть непотрібні допоміжні лінії.

Крок 5

Повторюючи всі маніпуляції, з кожним кроком перед вами виходитиме предмет, що більше нагадує машину. П’ятий крок буде присвячено задній частині. На тому ж п’ятому кроці ми витягуємо задній ліхтар та вихлопну трубу.

Крок 6

Настав час для дверей. На кресленні машини ми бачимо машину тільки з одного боку, тому малюємо дві видимі двері. Обов’язково додайте лінії на корпусі та ручках (які відрізняються залежно від машини).

Крок 7

Обов’язкові елементи будь-якої машини – колеса. Вони повинні бути рівними та однакового розміру. Щоб колеса добре виглядали, додайте обода до коліс. Якщо ви зробили все, як зазначено в інструкції, ви маєте отримати автомобіль правильної форми. Тепер ви можете акуратно стерти всі орієнтири, що залишилися.

Крок 8

Малювання машини майже готове, а потім на восьмому етапі цієї покрокової інструкції про те, як намалювати машину, ми повинні намалювати тіні. Ці дії повинні зробити кузов автомобіля громіздким і надати динаміку.

Наша команда сьогодні намагалася навчити вас малювати машину. Ми описали основні принципи та поради з малювання автомобіля, які можуть стати в нагоді для малювання найрізноманітніших марок і моделей. Цей посібник з малювання не складний, і, освоївши його, ви можете намалювати автомобіль будь-якої марки.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

У цьому розділі на сайті ми показуємо та розповідаємо вам процес замальовки автомобілів строго збоку, але для найбільш очевидних цілей ми вирішили зробити ще кілька уроків, у яких ми зобразимо саме цю машину (у нашому прикладі це Mercedes CLS) з усіх боків. Таким чином, незабаром на нашому сайті з’являться уроки з автомобілів з видом зверху, ззаду та спереду. Крім того, на нашому сайті ви навчитеся малювати будь-які окремі деталі інтер’єру та екстер’єру. І, як ви розумієте, всі ці дрібниці ми покажемо, використовуючи зовнішні та внутрішні форми Mercedes-Benz CLS. Крім того, ви можете пофарбувати машину у свій улюблений колір. Ми дуже любимо чорний колір у машинах, але ніхто не заважає вам проявити фантазію та розфарбувати машину у колір пекельного вогню або колір стегон наляканої німфи :).

Оцініть статтю
Додати коментар