Як намалювати автомобільні двері

Наша команда малює не тільки автомобілі, але й деталі, і в цій інструкції з малювання ми покажемо вам, як намалювати автомобільні двері.

Машини всі різні, і двері, відповідно, теж досить сильно відрізняються одна від одної. Але, незважаючи на це, всі вони намальовані приблизно однаково, тому, використовуючи знання цієї інструкції, ви можете намалювати як двері Lamborghini, так і двері Toyota.

Крок 1

Почніть з структури контуру дверей. Придивіться до дверей і постарайтеся максимально точно відтворити форми та вигини. У процесі малювання іноді відходьте від ескізу, щоб краще побачити всі неточності та помилки.

Крок 2

Тепер, використовуючи точніші та чистіші лінії, скоригуйте обриси дверей, намагаючись наблизити їх до оригіналу. Далі намалюйте лінію вікна, верхня частина якої має повторювати верхню лінію дверей. Щоб ще чіткіше побачити будь-які неточності в малюнку, ви можете перевернути малюнок нагору ногами або подивитися на нього в дзеркало.

Крок 3

Тепер приступимо до створення деталей на кресленні дверей. Почніть із дзеркала, намалювавши його в лівому кутку віконної рами. Оскільки зовнішній вигляд автомобілів дуже відрізняється один від одного, зовнішній вигляд дзеркал також сильно відрізняється залежно від марки та моделі автомобіля.

Крок 4

Тепер намалюйте кілька горизонтальних ліній із різним ухилом. Ці лінії насправді грають не тільки декоративну роль. Вони служать для зміцнення дверей і роблять тонкий шар металу стійкішим до різних випробувань. Двері з такими перегинами повільніше деформуватимуться з часом і погодою.

Крок 5

Продовжуємо інструкцію, як намалювати автомобільні двері. На цьому етапі намалюємо ручку дверей. Дверна ручка, як і дзеркало, виглядатиме по-різному залежно від моделі та марки автомобіля. Більш незграбні автомобілі мають незграбні дзеркала і ручки, в той час як більш округлі автомобілі мають закруглені деталі.

Крок 6

Тепер візьміть гумку і акуратно видаліть всі зайві будівельні лінії. Після цього приступайте до малювання тіней. Спочатку намалюйте тінь унизу дзеркала і тінь, що відкидається під дзеркалом. Потім намалюйте тінь на ручці. Потім, використовуючи довші та світлі лінії, намалюйте тіні на решті дверей машини. Не забудьте промалювати відблиски у вікні парою ліній.

Ця інструкція, як намалювати автомобільні двері, буде дуже корисною тим, хто хоче глибше розібратися в процесі малювання машини. Якщо вам сподобалося, ми рекомендуємо вам також перевірити наш урок, як намалювати автокрісло .

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар