Як намалювати БелАЗ

У цьому уроці малювання ми покажемо вам як намалювати самоскид. Як наочний приклад ми вирішили обрати БелАЗ – один із найбільших самоскидів на планеті Земля.

Ці вантажівки виготовляються в Білорусі та поставляються у велику кількість країн світу. Здебільшого автомобілі БелАЗ використовуються для роботи у кар’єрах.

Крок 1

Почнемо інструкцію, як намалювати самоскид, із зображення основних контурів прямими та грубими лініями. Тут потрібно зобразити кабіну та вантажну частину.

Крок 2

Точними та насиченими лініями зобразіть деталі верхньої частини кабіни. На цьому ж етапі деталізуйте контури вантажної частини.

Крок 3

Намалюйте вікно у верхній частині кабіни. Після цього поруч з кабіною зобразіть кондіціонер. Використовуйте довгі, прямі та чіткі лінії, щоб намалювати колісну арку.

Крок 4

Використовуйте довгі прямі лінії, щоб зобразити візерунок на бічній частині вантажної частини. Щоб перевірити пропорційність, подивіться на малюнок вантажівки через дзеркало.

Крок 5

Використовуючи прямі та чіткі лінії, зобразіть деталі, як у прикладі нижче. Щоб перевірити пропорційність малюнку вантажівки, ви можете відсунути його від себе або перевернути вгору дном.

Крок 6

За допомогою гумки позбавтеся додаткових ліній на малюнку. Намалюйте всередині них шини та диски у вигляді великих кіл ідеально круглої форми.

Крок 7

Усередині коліс намалюйте обода у формі простих кіл. Потім зобразіть деталі, як показано на прикладі, намальованому нижче.

Крок 8

Позбавтеся будівельних ліній, що залишилися, і додайте необхідні завершальні штрихи. Крім того, ви можете додати тіні, щоб зробити малюнок вантажівки більш реалістичним.

Крім того, ви можете додати кольори та додаткові деталі. Наприклад, ви можете зобразити водія усередині кабіни та вантаж усередині вантажної частини.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар