Як намалювати бетоновоз

У цій інструкції з малювання ми покажемо вам, як намалювати автобетонозмішувач – транспортний засіб, призначений для змішування та транспортування бетону.

Є багато різних компаній, які створюють всілякі автобетонозмішувачі. Але, тим не менш, основний елемент залишився незмінним – всі ці візки мають змішувальні барабани, що обертаються.

Так що беріть свої улюблені художні інструменти та переходьте до інструкції, як намалювати бетоновоз.

Крок 1

Насамперед зобразіть силует кабіни та довгу вантажну частину. На цьому етапі можна використати лінійку, але краще спробувати без неї.

Крок 2

Використовуйте плавні вигнуті лінії, щоб зобразити арку внизу кабіни. У передній частині зобразіть вертикально витягнуту фару. Тепер підніміться трохи вище та зобразіть вікно.

Крок 3

Уважно зобразіть видиму бічну частину лобового скла. Потім використовуйте прямі лінії, щоб зобразити двері. Намалюйте ручку під вікном як невеликого горизонтального прямокутника.

Крок 4

На задній частині вантажного простору зобразіть величезний барабан бетономішалки, що обертається.

Крок 5

Тепер перейдіть до задньої частини вантажівки та зобразіть деталі, які ви бачите на малюнку нижче. На цьому етапі використовуйте дуже гладкі лінії.

Крок 6

Тепер додамо деталі до бетонозмішувача. До речі, ви також можете перевірити пропорційність малюнку вашої вантажівки, якщо ви відійдете від нього або перевернете його вгору дном.

Крок 7

Уважно зобразіть чотири ідеально круглі колеса. Після цього зобразіть всередині них чотири однаково круглих обода. Два задніх колеса повинні бути ближчі один до одного, ніж інші.

Крок 8

У центрі обідків намалюйте маленькі кружечки. Після цього зобразіть маленькі кружечки навколо кожного обода, розташовані рівному відстані друг від друга. Намагайтеся, щоб усі кола були одного розміру.

Крок 9

Видаліть всі непотрібні лінії побудови, що залишилися, з креслення автобетонозмішувача. Крім того, додайте необхідні темні лінії, щоб зробити малюнок більш об’ємним та переконливим.

Додайте тіні та відблиски, щоб зробити малюнок вантажівки більш реалістичним та об’ємним. Крім того, ви можете додати кольори та деякі деталі та написи.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар