Як намалювати Cadillac Escalade

Cadillac Escalade – один з найдорожчих американських автомобілів (крім автомобілів Tesla), які можна купити зараз. У цьому досить простому посібнику з малювання, що складається з 9 кроків, наша команда покаже вам, як намалювати Cadillac Escalade.

Крок 1

Cadillac Escalade справді великий та потужний позашляховик, кузов у ​​нього відповідний. На першому етапі потрібно зобразити все так, як ми показали на малюнку нижче.

Крок 2

Найважливішими частинами будь-якого автомобіля є колеса та віконна лінія. Усе це слід зобразити цьому етапі дуже плавними лініями.

Крок 3

Форми дверей та ліхтарів у різних автомобілів зазвичай дуже різні. Спробуйте повторити все, як на малюнку нижче, і додати обідки та квадратні арки.

Крок 4

Темні лінії нададуть вашому малюнку чіткіший і закінчений вигляд. Нам потрібно обвести наш Escalade, починаючи з носа, як показано нижче.

Крок 5

Вікна Cadillac Escalade великі та широкі, і на цьому етапі ми обведемо їх навколо. Нанесіть темні та чіткі лінії, як показано на малюнку нижче.

Крок 6

Як ми вже говорили вище, Escalade – дуже велика та потужна машина, і задня частина має бути дуже просторою. Обведіть все та зобразіть довгі вертикальні вогні, як на зображенні нижче.

Крок 7

На сьомому етапі ми закінчимо малювати кузов цього жахливого позашляховика. Обводимо дверцята, бічну спідницю і додаємо бічні молдинги.

Крок 8

Стильні коліщатка доповнять ваш малюнок і нададуть йому більш цікавого вигляду. Так зобразіть диски та обведіть шини так, щоб вони були круглими та темними.

Крок 9

У посібнику про те, як намалювати Cadillac Escalade, нам просто потрібно зробити кілька останніх штрихів. Тобто нам потрібно зобразити тіні та відблиски у тих місцях, які показані на нашій картинці.

Cadillac Escalade – яскравий представник справжнього американського автомобіля. Цьому автомобілю найкраще підходить епітет “самий”. Найбільший, ефектний та стильний позашляховик Cadillac. У його список переваг входить комфортний салон, великий багажник і динаміка спорткара. Він не схожий на інших – у нього свій шлях. І тепер за допомогою наших кроків ви можете намалювати цей крутий позашляховик!

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар