Як намалювати череп людини


У цьому посібнику я розповім вам, як намалювати людський череп.

Для цього не обов’язково бути добрим ілюстратором. Я навчив друзів, як це намалювати, і розіб’ю цей процес для вас на маленькі кроки.
Так що візьміть папір і щось для малювання, і приступимо.

Крок 1: матеріали

Вам знадобиться папір, олівець (мені подобається механічний олівець), гумка і чорнильна ручка. Почніть з олівця і не турбуйтеся про досконалість. Спершу створіть чорновий малюнок, а потім налаштуйте його. Коли ви задоволені цим, використовуйте чорнильну ручку, щоб закінчити.

Крок 2: малюнок


Намалюйте грубий овал.

Крок 3: розділіть навпіл


Тепер проведіть вертикальну лінію по центру та горизонтальну лінію посередині. Горизонтальна лінія – це місце, де розташовуватимуться очі, а вертикальна лінія – це центр обличчя. Потім намалюйте ще одну горизонтальну лінію приблизно на півдорозі між нижньою частиною овалу та горизонтальною центральною лінією. Це кінчик носа.

Крок 4: Ока і носова порожнина


Тепер промальовуємо очниці. Зробіть їх досить великими і пам’ятайте, що ви можете стерти і налаштувати їх пізніше. Потім додайте в порожнину носа трохи вище за горизонтальну лінію, яку ви намалювали для носа. Кінчик вашого носа зроблений з хряща, тому носова порожнина в черепі перебуває трохи вище, ніж кінчик вашого носа.

Крок 5: початок вилиць


Намалюйте криву лінію по обидва боки від очних ямок. Нехай він торкнеться зовнішнього боку овалу внизу, але не вгорі. Це зовнішній край очної ямки, і саме тут м’язи щелепи прикріплюються до бічної частини черепа.

Крок 6: вилиці


Починаючи з нижньої частини кривих, які ви додали на останньому кроці, намалюйте вилиці. Крива вниз, а потім знову нагору, закінчується біля носа.

Крок 7: верхня щелепа та зуби


Тепер приступимо до верхньої щелепи та зубів. Проведіть горизонтальну лінію приблизно посередині між нижньою частиною овалу та вилицями. Пропустіть його від центру однієї очної ямки до центру іншої. Це буде нижня частина верхніх зубів.

Крок 8: верхні зуби


З’єднайте лінію для зубів із лінією для вилиць.

Крок 9: нижні зуби


Тепер проведіть лінію прямо з боків верхніх зубів, щоб почати малювати нижні зуби та щелепу. Пам’ятайте, що зуби не доходять до країв черепа чи низу. Залишіть місце для кістки нижньої щелепи.

Крок 10: продовження кісток нижньої щелепи


Зуби нижньої щелепи займають в повному обсязі простір. Отже, ми збираємось намалювати проміжок між зубами нижньої щелепи і потім кісткою щелепи. Проведіть вигнуту лінію вниз від вилиці до нижньої частини лінії нижніх зубів. Це приблизно трикутник з вістрям біля основи нижніх зубів і основою до вилицьових кісток.

Крок 11: зовнішня частина щелепи


Тепер малюємо зовнішню частину кістки щелепи. Використовуйте овал, з якого ми почали, як орієнтир. Починаючи від вилиці. Заходьте трохи від краю та намалюйте лінію вниз до низу овалу з кожного боку. Там, де лінії з’єднуються з нижньою частиною овалу, знаходиться підборіддя. Я додав кілька кривих до ліній, але ви можете просто зробити їх прямими, якщо це буде простіше.

Крок 12: верхня частина черепа


Кілька останніх штрихів до верхньої частини черепа, і ви закінчите олівцевий малюнок. Скругліть верх овалу/черепа на свій смак. Там, де він з’єднується з черепом в області вилиці, трохи просуньте лінію, щоб вилиця більше виступала.

Крок 13: очищення


Візьміть гумку і зітріть непотрібні лінії.

Крок 14: Останні штрихи


Хоча черепи насправді не мають брів, ви можете додати їх, щоб зробити череп більш виразним.

Крок 15: почніть обводити лінії малюнку


Візьміть чорнильну ручку і почніть малювати лінії олівця.

Крок 16: заповніть очниці, бічні сторони щелепи та носову порожнину


Заповніть очниці, бічні сторони щелепи та носову порожнину. Ви також можете зробити лінії зубів товстішими. Додайте трохи прогалин та деталей на зуби. Продовжуйте прати будь-які сліди олівця, які вам не потрібні.

Крок 17: Затінення


Тепер додайте тіні черепа. Просто зробіть невеликі позначки з боків вилиць. Це додасть черепу об’ємності.

Крок 18: Заключні деталі


Вітаю, ви все зробили. Якщо ви хочете надати черепу більше індивідуальності та деталей, ви можете додати власні лінії. Почніть з олівця і, якщо хочете, поверніться до чорнила.

Чим більше ви практикуєтеся у малюванні, тим краще у вас вийде.

Оцініть статтю
Додати коментар