Як намалювати дійсно крутий автомобіль

Spyker C8 – спортивний автомобіль нідерландської компанії Spyker Cars

У цьому уроці ми хочемо показати, як намалювати дійсно крутий автомобіль. І як ви побачите нижче, інструкція, як намалювати дійсно крутий автомобіль на прикладі однієї з модифікацій Spyker C8 готова, і вам просто потрібно навчитися зобразити її, використовуючи дев’ять етапів, представлених нижче.

Крок 1

Отже, щоб намалювати дійсно крутий автомобіль, причому зробити це максимально просто, спочатку зобразіть силует майбутнього транспортного засобу. На цьому етапі використовуйте дуже прості та вільні лінії.

Крок 2

Тепер зобразіть шини, які мають виглядати як ідеальні кола. Після цього зобразіть стильну вузьку лінію вікон (так, найкрутіші машини мають вузьку лінію вікон) та фари з двох боків.

Крок 3

Над покришками зобразіть півкола колісних арок. Всередині шин створіть ідеально круглі диски, які повторюють форму шин. На цьому етапі зобразіть дзеркало.

Крок 4

Починаючи з цього етапу інструкції, як намалювати дійсно крутий автомобіль, перейдемо до деталей та дрібних елементів. Отже, обведіть та затемніть передню частину автомобіля, як це зробили наші художники.

Крок 5

Тепер виконайте ті ж дії, але з верхом. Тобто тут необхідно зобразити дах, стовпи і, звичайно ж, невелику антену вгорі у вигляді плавника акули.

Крок 6

Всі круті машини мають дуже крутий вигляд ззаду, тому зобразіть довгий багажник зі спойлером та незвичайними фарами. На цьому етапі зобразіть задній бампер і вихлопну трубу (можна зобразити здвоєну трубу, це дуже характерно для справді крутих машин).

Крок 7

Бічна поверхня крутих машинок нічим не поступається задньою, а також має виглядати дуже круто. Отже, зобразіть довгі двері та два повітрозабірники. Не забудьте стерти допоміжні лінії з корпусу. Так, наша машина виглядає справді круто, але давайте перейдемо до колес.

Крок 8

На цьому етапі інструкції, як намалювати справді круту машину, ми займемося колісними дисками. У крутих автомобілів можуть бути дуже класичні спицеві колісні диски старої школи (точно такі ж, як на картинці нижче), так і зовсім незвичайна форма (наприклад, в нашій статті про BMW i8).

Крок 9

Отже, шановні читачі сайту , це останній етап інструкції, як намалювати дійсно крутий автомобіль. Останні бастіони наших інструкцій зазвичай присвячені тіням і саме цим ми зараз займемося. Використовуючи щільне і досить темне штрихування, намалюйте тіні в місцях, позначених нашими художниками, а також додайте відблиски на скляні поверхні.

Немає нічого крутішого, ніж навчитися малювати справді круту машину. І ми впевнені, що наші читачі зуміли це зробити. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар