Як намалювати Dodge Charger

У цій інструкції ми покажемо вам як намалювати Dodge Charger. Якщо ви любите автомобілі, то знаєте, що Dodge Charger – культовий автомобіль виробництва компанії Dodge, що належить концерну Chrysler Corporation.

У цьому уроці з малювання ми покажемо вам процес створення цієї машини на аркуші паперу, використовуючи дуже прості техніки.

Крок 1

По-перше, зобразіть силует легендарного автомобіля. Він складається з двох частин – низ є довгим прямокутником, а верх – півколо.

Крок 2

Використовуючи два ідеальні кола, зобразіть шини на малюнку Dodge Charger. Зображаємо передні та задні ліхтарі. Завершіть етап, створивши лінію вікна.

Крок 3

Використовуючи кілька простих ліній, намалюйте двері Dodge Charger. Після цього зобразіть диски усередині покришок. Потім обрамляйте колеса напівкруглими арками.

Крок 4

Починаючи з цього етапу, ми надамо малюнку Dodge Charger більш закінченого вигляду. Обведіть передню частину Dodge темними лініями та позбавтеся вказівників у цій галузі.

Крок 5

Тепер проробіть ту ж операцію, але з дахом та вікнами, тобто обведіть всі лініями оздоблення та позбавтеся орієнтирів, які ми намалювали на самому початку.

Крок 6

На цьому етапі продовжіть плавну лінію даху. Після цього формуємо задні ліхтарі та фігурний багажник. Не забудьте зобразити вихлопну трубу та невеликий спойлер.

Крок 7

На цьому ми закінчимо малювати корпус Доджа. Обведіть двері та зобразіть на них ручки та декоративні лінії.

Крок 8

Передостанній етап інструкції, як намалювати Dodge Charger, де ми зображуємо колісні диски. Вони можуть точно повторювати зовнішній вигляд наших колісних дисків, так і мати зовсім інший дизайн.

Крок 9

І, нарешті, останній етап інструкції, як намалювати Додж Чарджер. Використовуючи щільне штрихування, додайте тіні в тих місцях, де це вказано нашими художниками.

Якщо ви хотіли навчитися малювати Dodge Charger, ви можете це зробити.

Якщо ж ви хочете навчитися малювати й інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар