Як намалювати дрег-кар

В інструкції, представленій на цій сторінці, ми покажемо вам, як намалювати дрег-кар – автомобіль, створений для дрег-рейсингу.

Для наочності процесу малювання вирішили взяти старий маслкар середини 20 століття. Такі машини дуже часто використовують для дрег-рейсингу. Але, звичайно ж, використовуючи етапи цієї інструкції про те, як намалювати дрег-кар, ви можете намалювати будь-яку іншу машину для дрег-рейсингу.

Крок 1

Намалюйте довгий і плоский кузов машини з легкими плавними лініями. Капот має бути дуже довгим, а дах – дуже низьким.

Крок 2

Плавними та акуратними лініями зобразіть колісні арки та нижні краї переднього та заднього бамперів. Вершини арок мають бути спрямовані у різні боки від центру.

Крок 3

Намалюйте віконну раму довгою плавною лінією. Ретельно скоригуйте контури машини з темнішими лініями. Зобразіть двері, передній бампер та невеликий спойлер.

Крок 4

Використовуючи дуже плавні лінії, зобразіть шини та ідеально круглі диски всередині них. Верх коліс має бути прихований під крилами.

Крок 5

Позбавтеся всіх допоміжних ліній побудови, які були намальовані нами на перших етапах. Зробіть малюнок темнішим і різкішим за допомогою темніших і чіткіших ліній, щоб отримати більший і переконливий вигляд.

Крок 6

Щоб правильно зобразити візерунок обода, спочатку зобразіть кола всередині обода. Далі зобразіть спиці, що розходяться від центру до країв.

Крок 7

Далі акуратно зобразіть решту обідків додатковими лініями. У центрі можна додати гайки для болтів, щоб диски були більш детальними.

Крок 8

Зобразіть днище всередині арок. З боків корпусанамалюйте довгі декоративні лінії. Зобразіть прямокутну ручку у правій верхній частині дверей.

Крок 9

Щоб малюнок машини був більш об’ємним та реалістичним, додамо тіні. Почніть з темних ділянок і просуйтеся до світліших. Не забудьте зобразити відблиски на вікнах.

Ви можете уточнити малюнок тягача, додавши додаткові штрихи. Затемніть необхідні області та зробіть переходи між світлом та тінню більш контрастними.

Якщо ця інструкція з малювання дрэг-кара була цікавою, то обов’язково поділіться з нами своєю думкою у коментарях. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар