Як намалювати дизельну вантажівку

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати дизельну вантажівку, тобто вантажівку, що працює на дизелі. Оскільки це просто вантажівка, основні відмінності якої полягають у тому, що вона оснащена дизельним двигуном, вона буде намальована так само, як і будь-яка інша вантажівка.

Якщо ваше художнє приладдя готове, і ви готове почати творити, прокрутіть сторінку нижче і почніть інструктаж з малювання дизельного вантажівки.

Крок 1

Спочатку зобразіть контури кузова дизельного вантажівки. Лінії мають бути дуже світлими, а основні вигини тіла мають бути видні.

Крок 2

Колісні арки намалюйте плавними напівкруглими лініями. На цьому етапі зобразіть нижні краї переднього і заднього бамперів.

Крок 3

Простими лініями намалюйте бампери спереду та ззаду. Зобразіть незграбні фари вантажівки прямо над бамперами.

Крок 4

Тепер акуратно зобразіть незвичайну раму вікна, верх якої повторює обриси даху. Обведіть контури дверей довгою лінією.

Крок 5

Намалюйте центральну колону у середині віконної рами. Розділіть двері однією довгою лінією. Завершіть етап, зобразивши дзеркало заднього виду.

Крок 6

Намалюйте видимий бік лобового скла. Зобразіть ручки у вигляді маленьких плоских прямокутників. Намалюйте декоративні лінії унизу корпусу.

Крок 7

Зітріть всі допоміжні лінії гумкою. Зобразіть колеса під арками. Намалюйте обода всередині коліс, які мають ідеально круглу форму.

Крок 8

Всередині кожного обідка зобразіть маленькі кружечки. Потім розмістіть навколо цих кіл ще дрібніші кола. Маленькі кружечки мають бути одного розміру.

Крок 9

Останній етап керівництва з малювання дизельного вантажівки, у якому почнемо додавати тіні. Почніть з темних частин і переходьте до світліших. Додайте відблиски на скляні деталі.

Це було керівництво про те, як намалювати дизельний вантажівка. Як бачите, процес малювання мало чим відрізняється від малювання вантажівки з бензиновим двигуном. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар