Як намалювати джип

У розділі малювання автомобілів нашого сайту  ви найчастіше стикаєтеся з інструкціями про малювання суперкарів, таких як Lambo або Ferrari, але сьогодні ми покажемо вам, як намалювати джип – воістину легендарний позашляховик. Використовуючи вісім етапів нижче, ви можете зобразити будь-який позашляховик, тому прокрутіть сторінку нижче та почніть інструкції з малювання позашляховика.

Крок 1

По-перше, намалюйте силует джипа, як це зробили наші художники нижче. Кузов джипа має бути досить масивним та високим.

Крок 2

Використовуючи два ідеальні кола, намалюйте досить великі шини Jeep. Потім зобразіть довгу лінію вікон та ліхтарі спереду та ззаду.

Крок 3

Тепер зобразіть двері та вікна на джипі. На цьому етапі зобразіть великі кутові колісні арки і дзеркало. Базовий ескіз джипа готовий, перейдемо до деталей.

Крок 4

Передня частина позашляховика на цьому етапі має набути дуже чіткого і темного вигляду. Щоб досягти цієї мети, обведіть цю частину темними лініями.

Крок 5

Точно таку операцію потрібно зробити з верхом джипа – тобто обвести дах і вікна темними і рівними лініями.

Крок 6

На цьому етапі інструкції, як намалювати джип, зобразимо спину, обвівши контури спини та надавши форму кутовому ліхтарю та бамперу.

Крок 7

На цьому етапі надамо малюнку Джипа різкіший вигляд, для цього обведемо всю бічну поверхню, тобто двері, і зобразимо ручки.

Крок 8

На цьому етапі інструкції, як намалювати джип, потрібно зобразити диски. Це не важко. Просто знайдіть центр обідків, зобразіть там необхідні деталі, а потім створіть спиці, що розходяться від центру, як сонячне проміння.

Крок 9

Давайте тепер зробимо наш малюнок позашляховика максимально об’ємним і естетичним. Для цього зобразіть тіні у тих місцях, де це вказано нашими митцями.

Ми дуже намагалася зробити підручник із малювання джипа максимально простим, але реалістичним. Якщо вам це подобається, поділіться із друзями. Якщо ви хочете навчитися малювати й інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар