Як намалювати евакуатор

У цьому уроці ми покажемо вам, як намалювати автоевакуатор – автомобіль, призначений в першу чергу для перевезення інших автомобілів.

Будь-яка така вантажівка по суті є звичайною великогабаритною вантажівкою з додатковим обладнанням, встановленим у кузові. Такі автомобілі з’явилися дуже давно, приблизно водночас, коли люди усвідомили, що автомобілі не завжди можуть рухатися своїм ходом.

Незважаючи на те, що автомобілі цього класу зараз виглядають трохи інакше, ми вирішили використати максимально відомий дизайн, створений ще в середині 20 століття.

Отже, якщо ви готові, і ваше приладдя для малювання чекає на початок, прокрутіть сторінку нижче і почніть керівництво про те, як намалювати евакуатор.

Крок 1

За традицією почнемо із зображення найбільших деталей тіла загальними грубими лініями. Як бачите, креслення евакуатора тепер чітко розділено на передню та задню частини.

Крок 2

Тепер за допомогою двох півколів зобразіть передню та задню арки. Над передньою аркою зобразіть характерне об’ємне крило, що переходить у передній бампер.

Крок 3

Намалюйте видимий бік лобового скла. Далі намалюйте капот та декоративний елемент на ньому. Намалюйте гачок на передньому бампері. Виправте обрис вантажної частини, як у нашому прикладі.

Крок 4

Намалюйте бічне вікно, що знаходиться на одному рівні з лобовим склом. Потім намалюйте двері, верхня лінія яких повинна точно повторювати контури бокового вікна.

Крок 5

Намалюйте маячок на лобі вантажівки. Далі зобразіть характерне дзеркало заднього виду та вертикальну розділову смугу для бокового вікна. Завершіть крок, намалювавши ручку та сходинку.

Крок 6

Тепер акуратно витріть всі допоміжні лінії, які нам більше не потрібні. Дуже уважно малюйте колеса та диски. Вони мають бути максимально округлими та гладкими.

Крок 7

Передня частина евакуатора готова, приступимо до промальовування деталей задньої частини. Почніть із малювання вертикального стовпа з маяком нагорі.

Крок 8

Потім намалюйте довгу лебідку, що складається із двох довгих прямих ліній та одного кола. До речі, щоб попрактикуватись у малюванні прямих ліній, спробуйте намалювати цю деталь без лінійки.

Крок 9

Отже, продовжуємо інструкцію, як намалювати евакуатор. На цьому етапі ми закінчимо малювати задню частину вантажівки. Намалюйте систему гачків та волосіні, як у нашому прикладі.

Крок 10

Посередині обідків намалюйте кружечки. Потім намалюйте менші кола навколо цих кіл, які мають бути розташовані на однаковій відстані один від одного.

Крок 11

Давайте надамо малюнку нашого евакуатора більш об’ємний та переконливий вигляд. Для цього додайте тіні, починаючи з найтемніших областей і рухаючись до світліших. Не забудьте додати відблиски на вікна та лампи.

Якщо ви впоралися з цією інструкцією, і ваш малюнок евакуатора схожий на малюнок, намальований нашими художниками, то настав час навчитися малювати щось нове. Для цього перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар