Як намалювати Фольксваген Жук

У світі існує безліч легендарних автомобілів, але, напевно, немає більш популярної та народної машини, ніж Volkswagen Beetle (Фольксваген Жук). Автомобіль також відомий у різних країнах, як Volkswagen Käfer, Volkswagen Coccinelle, Volkswagen Maggiolino, Volkswagen Fusca.

У цьому посібнику з малювання наша команда покаже вам як намалювати Volkswagen Beetle.

Крок 1

Спочатку Beetle був невеликим автомобілем, а кузов досить компактним. Зобразимо контури його корпусу як у нашій картинці як вільного начерку.

Крок 2

Невід’ємною частиною будь-якого автомобіля є його колеса та ліхтарі. Зобразіть ці деталі, як у нашому малюнку, і навіть лінію вікон.

Крок 3

Не менш важливими деталями будь-якого транспортного засобу є диски та двері. Отже, давайте зобразимо всі ці деталі, а також ґрати та арки.

Крок 4

На третьому етапі ми завершили малювання вільного начерку, і настав час обвести наш малюнок, щоб він завершився. Почнемо спереду, як показано на нашому малюнку.

Крок 5

Зверніть увагу, наскільки дах та контури в цілому схожі на Porsche 911. Обведіть лінію даху та вікна Volkswagen Beetle, а також зобразіть дзеркало.

Крок 6

Задня частина Volkswagen Beetle не дуже складна. Тут нам потрібно обвести багажник, овальний ліхтар та колісну арку.

Крок 7

Оскільки Volkswagen Beetle – це дводверний автомобіль, зобразимо двері з цього боку кузова. Крім того, на цьому етапі нам потрібно видалити усі зайві лінії.

Крок 8

Можна було намалювати маленькі та непомітні обода, але ми вирішили намалювати великі та стильні обода. На додаток до колес на цьому етапі нам потрібно обвести шини темними лініями.

Крок 9

Залишилося тільки намалювати тіні та відблиски. Ці деталі зроблять ваш малюнок більш об’ємним і нададуть йому закінченого вигляду.

Volkswagen Beetle випускається вже неймовірну кількість років і по праву є найпопулярнішим автомобілем у світі (не дарма Volkswagen перекладається з німецької як «народний автомобіль»). І ми сподіваємося, що наше керівництво про те, як намалювати Volkswagen Beetle стане таким же популярним, як і сам автомобіль.

А ви хочете навчитися малювати та інші автомобілі? Тоді перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар