Як намалювати Ford Focus RS

У цій інструкції ми покажемо вам, як намалювати Ford Focus RS – по суті, спортивну модифікацію автомобіля Ford Focus.

Зовні цей автомобіль дуже схожий на класичний Ford Focus, який має додаткові деталі на кузові. У цьому посібнику ми намагатимемося показати всі важливі аспекти того, як малювати Ford Focus RS.

Крок 1

Плавними та загальними лініями зобразіть силует Ford Focus RS. Як бачите, на відміну від звичних спортивних автомобілів Ford Focus RS має більш звичну форму.

Крок 2

Намалюйте колісні арки дуже плавними напівкруглими лініями. Передня арка повинна бути трохи вищою за задню. На цьому етапі зобразіть передній і задній бампери.

Крок 3

Використовуйте дві довгі плавні лінії, щоб зобразити віконну раму. Верхня лінія повинна повторювати контури корпуса автівки. Передній кут повинен бути нижчим за задній.

Крок 4

Простими лініями зобразіть стовпи всередині віконної рами. Перед віконною рамою намалюйте дзеркало заднього виду. На цьому етапі зобразіть двері.

Крок 5

Зобразіть ззаду високий спойлер довгою плавною лінією. На цьому етапі малюємо дверні ручки. Задня ручка повинна бути трохи вище за передню ручку.

Крок 6

Підправте контури корпусу довгими плавними лініями. Намалюйте видимий бік лобового скла. У передній частині зобразіть фару, а задній – задній ліхтар.

Крок 7

Ретельно позбавтеся всіх непотрібних будівельних ліній на кресленні Ford Focus RS. Намалюйте ідеально круглі колеса під арками і однаково круглі диски всередині них.

Крок 8

Зобразіть кола у центрі обох обідків. Потім за допомогою прямих ліній зобразіть спиці, що розходяться від центру до країв.

Крок 9

Щоб малюнок Ford Focus RS вийшов об’ємнішим, потрібно додати тіні та відблиски. Почніть з темніших ділянок і поступово переходьте до світліших.

Намагайтеся зробити малюнок свого Ford Focus RS ще більш об’ємним та переконливим. Для цього додайте додаткові шари затінювання та зробіть переходи між світлом та тінню більш контрастними.

Якщо ця інструкція з малювання Ford Focus RS була вам цікава, відвідайте інші наші посібники з малювання, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар