Як намалювати Ford Model T

Черговим автомобілем, представленим нашим сайтом у категорії малювання авто, стане Ford Model T – перша машина, випущена мільйонними тиражами. Отже, почнемо послідовну інструкцію про те, як малювати Ford Model T.

Крок 1

Ford Model T – дуже незграбний автомобіль. Отже, у цьому уроці буде чимало прямих чи майже прямих ліній. Перший крок досить простий. Все, що вам потрібно зробити, це надати форму майбутнього Ford Model T. Кузов Ford складається з прямокутної нижньої частини та квадратної верхньої частини. Спробуйте повторити так, як показано на нашому першому малюнку.

Крок 2

На накреслених лініях олівцем зобразіть шини, старомодні арки (які повинні бути відокремлені від кузова Model T) і кругові фари. У верхній частині нашого старого доброго Ford Model T – квадратні вікна.

Крок 3

На носі Ford Model T ми акуратно зобразили решітку радіатора Model T вертикальними прямими лініями. З боків ґрат малюємо фари круглої форми.

Крок 4

Тепер витягніть колісні арки, що виступають. Далі намалюйте прямий капот нашого Ford Model T. На боці капота (справа в тому, що капот цього автомобіля відкривається збоку) намалюйте вертикальні лінії повітрозабірника.

Крок 5

Тепер нам потрібно намалювати кабіну машини. Як бачите, у цієї машини досі багато спільного з візком. Намалюйте контури квадратних вікон та даху. Очистіть чернетку гумкою, видаливши зайві лінії.

Крок 6

Ми закінчили створення салону автомобіля (у випадку з цим супер олдскульним автомобілем це буквально кабіна) та його єдиних дверей. На шостому кроці нам також потрібно буде намалювати нижній край Ford Model T та арку заднього колеса.

Крок 7

Наше креслення Ford Model T майже готове. Залишилося лише зобразити шини класичного автомобіля. З цього погляду колеса виглядають як овали. Спробуйте зробити їх так, як показано в прикладі.

Крок 8

Тут нам потрібно буде намалювати автомобільні диски. У старих автомобілях, таких як Ford Model T, були диски, подібні до дисків старих кареток. Тому ми малюємо їх прямими лініями, що походять від центру країв.

Крок 9

Ми близькі до останнього рядка уроку про те, як намалювати Ford Model T. Додайте ділянку відбитого світла на поверхню вікон та зобразіть тіні.

Ford T був першим по-справжньому популярним автомобілем на планеті. Колись саме Ford T підганяв економіку Америки. Саме Ford Model T змусив владу в 1909 році піти на безпрецедентний експеримент: побудувати бетонну ділянку завдовжки милю на Вудворд-авеню в Детройті. Це було початком масового будівництва доріг. Саме Model T створила тисячі робочих місць та підняла добробут простих американців на новий рівень.

У цій статті ми показали вам як малювати Ford Model T. А якщо ви хочете навчитися малювати й інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар